Sazka-logo
Zlatá Rybička
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
50.000
Cena losu
5
Provozovatel
Sazka
Počet výherních pořadí
4
Určeno na výhry
8.000.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 200.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 3,14

Recenze
Zlatá Rybička

Sazka-logo

Naprostá maličkost, která tě vyjde na pětikorunu a dává ti možnost ulovit si až 50 000 korun! Zkusíš své štěstí? Tuhle online losovou roztomilost v podobě Zlaté rybičky si už teď můžeš koupit jak na webu, tak v aplikaci Sazky!

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Sazce 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Sazce

Společnost Sazka rozhodně není nic, co bychom ti museli představovat. V případě, že by sis však přeci jen nebyl jistý, tak pro tebe máme pár slov. Sazka je česká akciová společnost, která vznikla v roce 1956 – jde tedy o nejstarší loterijní společnost v Česku.
Dnes už Sazka je, jak určitě víš, velkým lovcem na poli hazardu v našem prostředí. Nabízí totiž skoro nespočet slotů, loterií i losů. Losy, které u Sazky najdeš, jsou jak fyzické, tak online a my si dnes budeme povídat právě o jednom z online losů – konkrétně tedy o Zlaté Rybičce.

Kde si můžeš Zlatou Rybičku koupit?

Roztomilý los s názvem Zlatá Rybička si můžeš už teď koupit jak na webu, tak i v aplikaci Sazky. Na obou platformách si také můžeš před zakoupením vyzkoušet hru jen pro zábavu. Ve verzi pro zábavu můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu.

V případě, že využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné, žádné peníze ti přičteny nebudou.

Jaký je princip hry Zlaté Rybičky?

Zlatá Rybička je jeden z nejmenších losů vůbec. Celý tenhle los je tvořen jen jedním herním polem a co že ti tohle pole nabízí?

HRA 1 – Jediné herní pole na online lose Zlatá Rybička ti nabízí stírací vrstvu a pod ní skryté tři symboly. Mezi symboly můžeš nalézt buď žeton s tmavou rybičkou, nebo žeton se zlatou rybičkou. Tvým úkolem je doufat, že si pod stírací vrstvou seškrábeš alespoň jednu zlatou rybičku, pokud se ti to podaří, tak si právoplatně ulovíš částku napsanou pod tímto symbolem.

Jaká je cena Zlaté Rybičky?

Cena online losu Zlatá Rybička od Sazky je 5 .

Co je to výherní jistina?

Dřív, než si povíme, jaká je výherní jistina Zlaté Rybky od Sazky, tak je určitě na místě si prvně v krátkosti říct, co to vůbec je výherní jistina loterií a losů obecně.
Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde však o čistý zisk) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina Zlaté Rybičky?

Herní jistina losu Zlatá Rybička je 10 000 000 Kč – 2 000 000 kusů s cenou 5 Kč/Ks = 10 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 80 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 8 000 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost pro ulovení Zlaté Rybičky s jackpotem je 1 : 200 000.
Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu je 1 : 3,14.

Výherní tabulka online losu Zlatá Rybička + emise

Podívej se s námi na výherní tabulku online losu Zlatá Rybička od Sazky. Tahle tabulka, kterou vidíš níže, ti prozrazuje kolik, a jak vysokých, výher si za pouhých pět korun můžeš ulovit. Ve hře je tentokrát hned 10 jackpotů ve výši 50 000 Kč!

Online los Zlatá Rybička od Sazky má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 2 000 000 kusů losů, z nichž je 636 010 výherních! Tahle emise je k dostání na webu a v aplikaci Sazky až do 28. 2. 2027.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
5 60 000 3 000 000
50 30 000 1 500 000
500 6 000 3 000 000
50 000 10 500 000

Jak si vyzvednout výhru z online losu u Sazky?

Pokud bude tvůj lov na výherní losy úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!