zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
250.000
Cena losu
20
Provozovatel
Fortuna
Počet výherních pořadí
8
Určeno na výhry
14.689.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 200.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 2

Recenze
Zlatá banka

zlata-banka-fortuna-online-los

Podaří se ti na lose od Fortuny seškrábnout bonusový symbol, který tvůj úlovek zpětinásobí? To už teď můžeš zjistit na virtuálním lose Tref pět od Fortuny! Tahle zábavná hra tě čeká už teď na webu společnosti a v řádcích níže tě čekají informace, které bys měl vědět, než se do ní pustíš.  

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Fortuně 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Fortuně 

Společnost Fortunu mnoho z nás zná jako sázkovou společnost, pravdou však je, že je Fortuna mnohem všestrannější! U Fortuny tě totiž nečeká zábava jen v podobě sázek na sporty, události a podobně, ale najdeš u ní i online a offline loterie, losy a mnohem více! Pojď si s námi prozradit více o online lose s názvem Zlatá banka! 

Kde si můžeš los Zlatá banka od Fortuny koupit? 

Online los s názvem Zlatá banka si můžeš už teď koupit na webu Fortuny. Na webu společnosti si před zakoupením můžeš vyzkoušet hru jen tak pro zábavu. V téhle verzi zdarma si můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu. 

Jen pamatuj, že v případě, kdy využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné. Žádné peníze ti přičteny nebudou. 

Jaký je princip hry na lose Zlatá banka?  

Online los Zlatá banka na sobě skrývá hned čtyři hry! Dokážeš si ulovit výhru alespoň v jedné z nich? Pojď se s námi podívat na principy jednotlivých herních polí. 

HRA 1 – V první hře na tomto lose tě čekají tři řádky po dvou skrytých symbolech. Tvůj úkol je jednoduchý – setři vrstvu a zjisti, zda sis na některém z řádků ulovil dvojici stejných symbolů. V případě, že pod stírací vrstvou opravdu shodnou dvojici nalezneš, tak Ukazují kostky stejné číslo? Paráda! Úspěšně sis ulovil částku napsanou na pravé straně příslušného řádku. 

HRA 2 – Druhá hra si pro tebe nachystala klasiku. V prvním řádku tě čekají dvě výherní čísla a hned pod nimi nalezneš šest tvých herních čísel. A jak už asi tušíš, tak tvým úkolem bude nalézt alespoň jedno tvé herní číslo shodné s alespoň jedním výherním číslem.  

HRA 3 – Ve třetí hře nalezneš herní pole s jediným symbolem. Je symbol skrytý pod vrstvou mince? Pokud ano, tak sis úspěšně ulovil částku napsanou pod tímto symbolem! 

HRA 4 – V poslední hře tě čeká další odhalování. Pod stírací vrstvou tě opět čekají náhodné symboly. Setři stírací vrstvu a zjisti, zda se pod ní skrývají tři shodné symboly, pokud ano, tak ti náleží částka napsaná pod nimi.  

zlata-banka-fortuna-online-los

Jaká je cena losu Zlatá banka? 

Cena online losu Zlatá banka od Fortuny je 20  

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde však o čistý zisk) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá. 

Jaká je výherní jistina losu Zlatá banka? 

Herní jistina losu Zlatá banka je 20 000 000 Kč – 1 000 000 kusů s cenou 20 Kč/Ks = 20 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 73,445 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 14 689 000 korun. 

Jaká je pravděpodobnost výhry? 

Pravděpodobnost pro ulovení losu Zlatá banka s jackpotem je 1 : 200 000.
Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Zlatá banka je 1 : 2,00 

Výherní tabulka online losu Zlatá banka + emise 

Nejen že každý druhý los je výherní, ale zároveň nám Zlatá banka vnesla na trh hned 5 losů s jackpotem ve výši 250 000 korun! Mrkni do tabulky výher níže a zjisti, jaké další výhry si u tohohle losu můžeš ulovit. 

Online los Zlatá banka od Fortuny má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 1 000 000 kusů losů, z nichž je 500 005 výherních!  Tahle emise je k dostání na webu Fortuny až do 31. 12. 2028. 

Výše výher na losu v Kč  Počet výherních losů s danou výhrou  Celkem v Kč 
10  293 900  2 939 000 
20  125 000  2 500 000 
40  50 000  2 000 000 
100  20 000  2 000 000 
200  10 000  2 000 000 
1 000  1 000  1 000 000 
10 000  100  1 000 000 
250 000  5  1 250 000 

 Jak si vyzvednout výhru z online losu u Fortuny? 

Stejně jako u ostatních společností, i u Fortuny to funguje tak, že ve chvíli, kdy bude tvůj lov na lose úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou tu výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto na Fortuně, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat. 

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
tref-pet-online-los-fortuna
Tref pět
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!