Veselá zvířátka
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
Cena losu
Provozovatel
Korunka
Počet vydaných losů
Počet výherních pořadí
Určeno na výhry
%
Pravděpodobnost hlavní výhry
Pravděpodobnost libovolné výhry

Recenze
Veselá zvířátka

Los za pár korun, který ti dokáže vykouzlit statisíce, a navíc ti nabízí roztomilé motivy zvířat. To je fyzický los Veselá zvířátka od Korunky. Pojď se s námi podívat na los, který má na trhu už osmou edici, čímž jen potvrzuje svou oblíbenost.

Co si o tomhle losu přeješ vědět?

  • Informace o Korunce
  • Kde si můžeš los koupit?
  • Jaký je princip hry?
  • Jaká je cena losu?
  • Jaká je výherní jistina tohoto losu a co to znamená?
  • Jaká je pravděpodobnost výhry?
  • Výherní tabulka konkrétního losu
  • Výhody a nevýhody konkrétního losu /pokud nějaké jsou/

Informace o Korunce (společnosti)

Korunka sdílí své losy s Tipsportem – patří totiž do holdingu Tipsportu. Stalo se tak v roce 2018, kdy Tipsport a Korunka spojili své síly, výsledkem téhle spolupráce je i to, že obě společnosti sdílí nabídku losů (online i offline), ale třeba také to, že Tipsport umožňuje vsazení loterií Korunka jak na svém webu, tak na svých pobočkách. Kdyby chtěl znát víc informací o zajímavé historii Korunky, pak koukni na detail společnosti, který pro tebe máme připravený. Níže v tomhle článku už bude řeč pouze o konkrétním fyzickém lose – Veselá zvířátka!

Kde si můžeš los Veselá zvířátka koupit?

Korunka ti nabízí doslova stovky prodejních míst, v nichž si můžeš ulovit nějaký z jejích fyzických losů. Kdybys chtěl poradit s konkrétní adresou jedné z poboček, pak rozhodně mrkni na webové stránky loterie, kde najdeš mapu prodejních míst Korunky.­­ Ve zkratce však Fyzický los Veselá zvířátka, v klasické i MAXI verzi, nalezneš na některé z poboček České Pošty, Tipsportu, Chance a nově i na pobočkách trafik GECO.

Jaký je princip hry Veselých zvířátek?

Fyzický los Veselá zvířátka od Korunky ti přináší hned osm losů s hlavní výhrou, pojď se proto s námi podívat, co pro hlavní, ale i jakoukoli jinou, výhru musíš absolvovat. A neboj, lovče, nebude to nic složitého, u fyzického losu Veselá zvířátka ti totiž stačí užít si jen trochu zábavy.

HRA 1 – První a jediné herní pole na tomhle lose ti nabízí 1 výherní symbol a 6 tvých herních symbolů. Tvým úkolem samozřejmě bude seškrábat stírací vrstvu a zjistit, zda se některý z tvých herních symbolů shoduje s tím jedním výherním symbolem. Pokud ano, pak vyhráváš částku uvedenou pod tímto symbolem. A pozor! Můžeš být natolik šikovným lovcem, že si pod stírací vrstvou ulovíš více shodných symbolů (klidně všech šest) – v takovém případě si z losu odneseš součet všech výher v daném herním poli.

Jaká je cena losu Veselá zvířátka?

Cena fyzického losu Veselá zvířátka od Korunky je 20 Kč.

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde o čistý zisk, jde o peníze na marketing a propagaci, provoz poboček, plat zaměstnanců a podobně) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina losu Veselá zvířátka?

Herní jistinu fyzického losu Veselá zvířátka od Korunky tvoří 40 000 000 Kč – 2 000 000 kusů losů s cenou 20 Kč/Ks = 40 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 54,925 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 21 970 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost na ulovení losu Veselá zvířátka od Korunky s jackpotem je 1 : 250 000.

Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Veselá zvířátka je 1 : 3,97.

Výherní tabulka losu Veselá zvířátka + emise

Ačkoli ti fyzický los Veselá zvířátka od Korunky a Tipsportu nabízí několik vizuálů, tak princip hry, pravidla a výhry se u jednotlivých losů nemění. Mrkni se níže do tabulky a zjisti, co si kromě lovení (Veselých) zvířátek můžeš také ulovit za výhru! Prozatím ti prozradíme jen to, že v oběhu je hned osm losů s hlavní výhrou!

Fyzický los Veselá zvířátka od Korunky má momentálně na trhu už neuvěřitelnou osmou emisi, která obsahuje celkem 2 000 000 kusů losů, z nichž je 503 508 výherních a je k dostání na prodejních místech Korunky až do 31. 3. 2025.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
20 256 000 5 120 000
40 * 132 000 5 280 000
50 74 000 3 700 000
100 * 32 000 3 200 000
200 * 5 600 1 120 000
500 * 2 300 1 150 000
1 000 * 1 600 1 600 000
100 000 8 800 000

*souběžné výhry

Jak si vyzvednout výhru z losu?

Pokud sis na lose setřel výhru, která se pohybuje v částkách do 10 000 Kč, pak si tuto výhru můžeš vyzvednout na kterémkoli prodejním místě Korunky.

V případě, že se jedná o částky vyšší než 10 000 Kč, ale zároveň do výše 250 000 Kč, pak si ji můžeš vyzvednout na vybraných pobočkách Tipsportu. Konkrétní pobočky nalezneš na mapě s pobočkami v sekci „Kde vyzvednout výhru“ na webu společnosti.

Pokud jsi šťastným lovcem a ulovil sis na lose více než čtvrt milionu, pak neváhej vzít do ruky telefon a zavolat na centrum výher Korunky+420 311 633 179, kde ti poradí, jak dál postupovat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!