velky-mates-sazka-online-los
Velký Mates
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
1.000.000
Cena losu
100
Provozovatel
Sazka
Počet výherních pořadí
8
Určeno na výhry
760.000.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 1.000.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 2,00

Recenze
Velký Mates

velky-mates-sazka-online-los

Online los Velký Mates je tady! Dvě hlavní hry, jedna extra hra a deset milionových výher v emisi. Kde jinde tohle najdeš? No jedině na Velkém Matesovi, o kterém si tady spolu povíme víc. Pojď se s námi podívat na zoubek tomuhle oblíbenému losu a zjisti, co všechno ti nabízí.

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Sazce 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Sazce

Společnost Sazka rozhodně není nic, co bychom ti museli představovat. V případě, že by sis však přeci jen nebyl jistý, tak pro tebe máme pár slov. Sazka je česká akciová společnost, která vznikla v roce 1956 – jde tedy o nejstarší loterijní společnost v Česku.
Dnes už Sazka je, jak určitě víš, velkým lovcem na poli hazardu v našem prostředí. Nabízí totiž skoro nespočet slotů, loterií i losů. Losy, které u Sazky najdeš, jsou jak fyzické, tak online a my si dnes budeme povídat právě o jednom z online losů. Konkrétně se podíváme na zoubek jednomu ze série Matesů – tentokrát to bude velká verze tohohle losu, tedy online los Velký Mates!

Kde si můžeš Velkého Matese koupit?

Online los Velký Mates od Sazky si můžeš, stejně jako i jeho další verze, už teď koupit jak na webu, tak i v aplikaci Sazky. Na obou platformách si také můžeš před zakoupením vyzkoušet hru jen pro zábavu. Ve verzi pro zábavu můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu.

V případě, že využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné, žádné peníze ti přičteny nebudou.

Jaký je princip hry Velkého Matese?

Na rozdíl od předchozích Matesů – Malého a klasického Matese od Sazky ti Velký Mates přináší hned 2 herní pole a jednu extra hru se spoustou zábavy. Pojď se proto s námi podívat, jak jednotlivé hry hrát.

HRA 1 – V první hře opět stačí Matese klasicky podrbat na uších a zjistit, zda se tam skrývají dva shodné symboly. Symboly, které se snažíš ulovit, jsou symboly samotného Matese (smajlíka s velkýma ušima). Pokud máš štěstí a najdeš dva stejné symboly Matese na uších, pak už stačí jen seškrábat stírací vrstvu na jazyku Matese a zjistit, jaká je tvá výhra.

HRA 2 – Když seškrábeš mince, které Malý Mates drží v ruce, odhalíš pod nimi deset znaků. Pokud se ti podaří na místě jednoho nebo více znaků ulovit symbol samotného Matese, tak paráda – vyhráváš částku uvedenou pod tímto symbolem!

HRA 3 – Pokud se ti pod stírací vrstvou podaří nalézt symbol kšiltovky, tak se ti spustí extra hra, která ti přinese nové šance na výhru.

velky-mates-sazka-online-los

Jaká je cena Velkého Matese?

Cena online losu Velký Mates je 100 Kč.

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde o čistý zisk, jde o peníze na marketing a propagaci, provoz poboček, plat zaměstnanců a podobně) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina Velkého Matese?

Herní jistinu online losu Velkého Matese tvoří 1 000 000 000 Kč – 10 000 000 kusů losů s cenou 100 Kč/Ks = 1 000 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 76 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 760 000 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost na ulovení online losu Velkého Matese s hlavní výhrou je 1 : 1 000 000.

Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Velkého Matese je 1 : 2,00.

Výherní tabulka Velkého Matese + emise

Snad žádný jiný los nenabízí tolik milionových výher jako právě online Velký Mates od Sazky. Jak zjistíš i v tabulce níže, tak v téhle emisi najdeš deset stíracích losů s jackpotem! Těchhle deset výherních losů pod svou stírací vrstvou nese výhru krásný jeden milion korun. Mrkni do tabulky a zjisti, jaké další výhry si na Velkém Matesovi můžeš ulovit.

Online los Velký Mates od Sazky má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 10 000 000 losů, z nichž je 5 012 510 výherních a je k dostání na pobočkách Sazky až do 31. 7. 2025.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
50 1 900 000 95 000 000
100 2 250 000 225 000 000
200 500 000 100 000 000
500 230 000 115 000 000
1 000 115 000 115 000 000
5 000 15 000 75 000 000
10 000 2 00 25 000 000
1 000 000 10 10 000 000

Jak si vyzvednout výhru z losu?

Pokud bude tvůj lov na výherní losy úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!