Stříbrná Korunka
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
Cena losu
Provozovatel
Korunka
Počet vydaných losů
Počet výherních pořadí
Určeno na výhry
%
Pravděpodobnost hlavní výhry
Pravděpodobnost libovolné výhry

Recenze
Stříbrná Korunka

Druhá ze série losů Korunka od Korunky. Zdá se ti to matoucí? Ale kde že! Pojď se s námi podívat na další z fyzických losů Korunky. Tentokrát to nebude žádný jiný než-li fyzický los s názvem Stříbrná Korunka!

Co si o tomhle losu přeješ vědět?

  • Informace o Korunce
  • Kde si můžeš los koupit?
  • Jaký je princip hry?
  • Jaká je cena losu?
  • Jaká je výherní jistina tohoto losu a co to znamená?
  • Jaká je pravděpodobnost výhry?
  • Výherní tabulka konkrétního losu
  • Výhody a nevýhody konkrétního losu /pokud nějaké jsou/

Informace o Korunce (společnosti)

Korunka je originální, nápaditou a mladou společností na našem trhu. Pokud si chceš ulovit dostatek informací o jejím vzniku, odloučení od Chance a sloučení s Tipsportem, pak neváhej a zamiř do údolin našich detailů společností, mezi nimiž nalezneš i Korunku!
My tady dnes budeme řešit konkrétně jeden fyzický los. Jeden z těch všech, které Korunka s Tipsportem nabízí, dnes bude řeč o stejnojmenném lose Korunka! Nebudeme se však bavit o klasické verzi – o které se však na našem webu taktéž dočteš –, dnes bude řeč o její „vylepšené verzi“ tedy o fyzickém losu Stříbrná Korunka!

Kde si můžeš los Stříbrná Korunka koupit?

Celou sérií losů Korunek – tedy Stříbrnou Korunku, ale i její základní a zlatou verzi (losy Korunka a Zlatá Korunka), seženeš už teď na jednom z prodejních míst Korunky.
Díky spletité historii téhle společnosti už určitě tušíš, že mezi prodejní místa Korunky patří jak pobočky Tipsportu, tak i pobočky Chance a kromě nich také pobočky České pošty a nově i trafiky s názvem GECO.

Celkem tedy narazíš na stovky poboček Korunky, v nichž si můžeš zakoupit fyzický los Korunky. Kdybys chtěl poradit s konkrétní adresou jedné z poboček, pak rozhodně mrkni na webové stránky loterie, kde najdeš mapu prodejních míst Korunky.­­

Jaký je princip hry Stříbrné Korunky?

Vzhled přední strany fyzického los Stříbrná Korunka od Korunky tě rozhodně nepřekvapí, pokud jsi už někdy v ruce držel jeho základní verzi – fyzický los Korunka. Spodní část losu totiž vypadá prakticky totožně. Překrývá jí totiž herní pole s celkem dvanácti symboly ukrytými pod stírací vrstvou. Změna nastává v horní polovině losu, kde pro tebe Stříbrná Korunka má nachystáno druhé herní pole! Pojď se s námi podívat, jak si jednotlivé hry na lose můžeš zahrát.

HRA 1 (Hlavní hra) – První a jediná hra na fyzickém lose Korunka se nachází přes celou spodní polovinu přední strany losu. V herním poli nalezneš 12 políček se znakem Korunky a nápisem „výhra“. Tvým úkolem je seškrábat jeden znak Korunky po druhém, hezky políčko po políčku, a hledat, zda se na nějaké z pozic nenachází symbol sedmičky, zlaté cihly nebo míčku!

Pokud se ti na jedné z pozic podaří ulovit symbol sedmičky, pak vyhráváš částku uvedenou daném řádku pod stírací vrstvou s nápisem „výhra“. Když se ti podaří ulovit symbol zlaté cihly, pak vyhráváš dvojnásobek dané částky, a když si ulovíš symbol míčku, tak vyhraješ součet všech výher v herním poli hlavní hry!

HRA 2 (Bonusová hra) – Klasika všech klasik. Tvým úkolem je setřít celé herní pole bonusové hry a následně porovnat, zda se jedno z tvých 10 čísel shoduje s jedním ze dvou výherních čísel. V případě, že se ti opravdu podaří ulovit shodu, pak vyhráváš částku uvedenou pod tímto shodným číslem!

Jaká je cena losu Stříbrná Korunka?

Cena fyzického losu Stříbrná Korunka od Korunky je 100 Kč.

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde o čistý zisk, jde o peníze na marketing a propagaci, provoz poboček, plat zaměstnanců a podobně) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina losu Stříbrná Korunka?

Herní jistinu fyzického losu Stříbrná Korunka od Korunky tvoří 100 000 000 Kč – 1 000 000 kusů losů s cenou 100 Kč/Ks = 100 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 63 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 63 000 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost na ulovení losu Stříbrná Korunka s jackpotem 5 000 000 korun je 1 : 1 000 000.

Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Korunky je 1 : 3,79.

Výherní tabulka losu Stříbrná Korunka + emise

Jackpot ve výši 5 000 000 korun si můžeš ulovit na 1 z milionu vydaných losů. Ulovíš si ho právě ty? Emise, která je momentálně na trhu ještě zdaleka nekončí a šance na ulovení výherního losu s jackpotem jsou tak stále vysoké. Mrkni níže do tabulky a zjisti, jaké další výhry si můžeš mezi výherními losy Stříbrné Korunky ulovit.

Fyzický los Stříbrná Korunka od Korunky má momentálně na trhu emisi, která obsahuje celkem 1 000 000 kusů losů, z nichž je 264 033 výherních a je k dostání na prodejních místech Korunky až do 31. 3. 2026.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
100 135 000 13 500 000
200 * 73 000 14 600 000
300 * 25 000 7 500 000
500 * 20 000 10 000 000
1 000 * 10 000 10 000 000
2 000 * 1 000 2 000 000
5 000 20 100 000
10 000 10 100 000
100 000 2 200 000
5 000 000 1 5 000 000

*souběžné výhry

Jak si vyzvednout výhru z losu?

Pokud sis na lose setřel výhru, která se pohybuje v částkách do 10 000 Kč, pak si tuto výhru můžeš vyzvednout na kterémkoli prodejním místě Korunky.

V případě, že se jedná o částky vyšší než 10 000 Kč, ale zároveň do výše 250 000 Kč, pak si ji můžeš vyzvednout na vybraných pobočkách Tipsportu. Konkrétní pobočky nalezneš na mapě s pobočkami v sekci „Kde vyzvednout výhru“ na webu společnosti.

Pokud jsi šťastným lovcem a ulovil sis na lose více než čtvrt milionu, pak neváhej vzít do ruky telefon a zavolat na centrum výher Korunky+420 311 633 179, kde ti poradí, jak dál postupovat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!