Smaragdová 7
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
Cena losu
Provozovatel
Korunka
Počet vydaných losů
Počet výherních pořadí
Určeno na výhry
%
Pravděpodobnost hlavní výhry
Pravděpodobnost libovolné výhry

Recenze
Smaragdová 7

Nejmenší sourozenec ze sedmičkové rodiny losů od Korunky a Tipsportu je fyzický los Smaragdová sedma. Už za 50 korun si můžeš užít spoustu zábavy a ulovit si jackpot ve výši tří milionů!

Co si o tomhle losu přeješ vědět?

  • Informace o Korunce
  • Kde si můžeš los koupit?
  • Jaký je princip hry?
  • Jaká je cena losu?
  • Jaká je výherní jistina tohoto losu a co to znamená?
  • Jaká je pravděpodobnost výhry?
  • Výherní tabulka konkrétního losu
  • Výhody a nevýhody konkrétního losu /pokud nějaké jsou/

Informace o Korunce

Dřív, než si povíme podrobnosti o fyzickém lose Smaragdové 7, dovol nám ti říct něco málo o společnosti (společnostech), které nám tento los poskytují.

V roce 2013 se z loterie stala společnost, která se odštěpila od své „mateřské“ společnosti a začala provozovat loterii, kterou původně byla. Takhle by se jednoduše dala popsat historie Korunky. Je to matoucí, zajímavé, záživné a hlavně mnohem delší. Korunka má za sebou mnohaletou historii, i přesto však patří mezi nejmladší loterijní společnosti u nás.
Nejmladší však neznamená nejmenší, Korunka ti dnes poskytuje dost loterií i losů na to, aby si dokázal vybrat každý. Celý koncept společnosti, loterií i slosování je zajímavý a originální, proto ti doporučujeme, pokud tě to zajímá, přečíst si víc o Korunce v detailu loterie tady u nás na webu.

Kde si můžeš los Smaragdová 7 koupit?

Všechny losy sedmiček od Tipsportu a Korunky — tedy nejmenší Smaragdovou 7, ale i větší Diamantovou a Královskou sedmičku — si už teď můžeš koupit na jednom z prodejních míst Korunky. Konkrétní prodejní místa zjistíš v mapě, která se nachází na webu Korunky. Zpravidla mezi prodejní místa Korunky však patří pobočky Tipsportu, Chance, České Pošty a nově i trafiky GECO.

Jaký je princip hry Smaragdové 7?

Nejmenší los ze série sedmiček, Smaragdová 7, ti nabízí jen jedno herní pole s jednou hrou. Neznamená to však, že by ti nabízela méně zábavy, než její větší „sourozenci“, pojď se proto s námi mrknout, co vše si v tomhle poli můžeš ulovit.

HRA 1 — V první a jediné hře na lose tě čeká taková klasika, nic co by zkušený lovec zábavy neznal. Herní pole ti nabízí 3 symboly zlatých mincí označené jako výherní čísla a pod nimi 15 symbolů smaragdů označených jako tvá čísla.
Tvým úkolem je seškrábat a odhalit obě části herního pole a následně porovnat, zda se nějaké číslo z herních čísel shoduje s nějakým číslem z řádku výherních čísel. Pokud se ti kromě shodných čísel podaří v herním poli najít i symbol sedmičky, pak automaticky vyhráváš čtyřnásobek ceny losu, tedy 200 Kč!

Jaká je cena losu Smaragdová 7?

Cena fyzického losu Smaragdová sedmička od Korunky je 50 Kč.

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde o čistý zisk, jde o peníze na marketing a propagaci, provoz poboček, plat zaměstnanců a podobně) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina losu Smaragdová sedmička?

Herní jistinu losu Smaragdová 7 od Korunky tvoří 100 000 000 Kč – 2 000 000 kusů losů s cenou 50 Kč/Ks = 100 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 60 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 60 000 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost na ulovení losu Smaragdová 7 s jackpotem je 1 : 1 000 000.

Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Smaragdové 7 je 1 : 3,44.

Výherní tabulka losu Smaragdová 7 + emise

V oběhu jsou dva losy s jackpotem! Fyzický los Smaragdová sedmička od Korunky ti za padesát korun nabízí příjemný jackpot 3 000 000 korun, to je částka, která mnoha lovcům i celým kmenům dokáže změnit život a tahle emise má v oběhu hned dva losy s touhle výhrou. Ve hře je však taky pět stotisícových výher a další hromada desetitisícových! Mrkni do tabulky a zjisti o výhrách u Smaragdové sedmičky víc!

Fyzický los Smaragdová 7 od Korunky má na trhu už pátou emisi, která obsahuje celkem 2 0000 kusů losů, z nichž je 581 012 výherních a je k dostání na prodejních místech Korunky až do 31. 3. 2025.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
50 400 000 20 000 000
100 * 132 000 13 200 000
200 * 30 000 6 000 000
500 * 14 000 7 000 000
1 000 * 4 800 4 800 000
10 000 200 2 000 000
100 000 10 1 000 000
3 000 000 2 10 000 000

*souběžné výhry

Jak si vyzvednout výhru z losu?

Pokud sis na lose setřel výhru, která se pohybuje v částkách do 10 000 Kč, pak si tuto výhru můžeš vyzvednout na kterémkoli prodejním místě Korunky.

V případě, že se jedná o částky vyšší než 10 000 Kč, ale zároveň do výše 250 000 Kč, pak si ji můžeš vyzvednout na vybraných pobočkách Tipsportu. Konkrétní pobočky nalezneš na mapě s pobočkami v sekci „Kde vyzvednout výhru“ na webu společnosti.

Pokud jsi šťastným lovcem a ulovil sis na lose více než čtvrt milionu, pak neváhej vzít do ruky telefon a zavolat na centrum výher Korunky+420 311 633 179, kde ti poradí, jak dál postupovat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!