online-los-neonovy-svet
Neonový svět
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
10.000
Cena losu
10
Provozovatel
Fortuna
Počet výherních pořadí
8
Určeno na výhry
7.688.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 500.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 2

Recenze
Neonový svět

online-los-neonovy-svet

Online los plný ledek, světel a neonu – to je los Neonový svět od Fortuny! Za pouhou desetikorunu si na tomto lose můžeš ulovit spoustu zábavy a výher. Pojď se s námi podívat na to, jak si tenhle los zahrát, kde si jej koupit a na další podrobnosti. Všechny informace nalezneš už teď v řádcích níže. 

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Fortuně 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Fortuně 

Fortuna byla založena v roce 1990 v Praze a ačkoli šlo původně o společnost zabývající se čistě sázkami, tak dnes, po více než 30 letech už je tomu jinak. Fortuna Game a.s. se totiž v průběhu své existence snažila držet krok s konkurencí a reagovat na neustále se měnící technologie a trendy v herním průmyslu. Celá společnost aktivně pracovala na rozšiřování své nabídky, vývoji nových her a dalších aspektech, které dopomohly k tomu, že se z Fortuny stala mnohem všestrannější společnost, která pokrývá většinu chtíčů a potřeb hráčů. Dnes už u Fortuny nalezneš kromě sázek i loterie, online losy a mnohem více. V nabídce Fortuny se teď tak můžeš ulovit i los, o kterém si tu teď povíme více, pojď se s námi dozvědět více o online lose s názvem Neonový svět! 

Kde si můžeš los Neonový svět od Fortuny koupit? 

Online los s názvem Neonový svět si můžeš už teď koupit na webu Fortuny. Na webu společnosti si před zakoupením můžeš vyzkoušet hru jen tak pro zábavu. V téhle verzi zdarma si můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu. 

Jen pamatuj, že v případě, kdy využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné. Žádné peníze ti přičteny nebudou. 

Jaký je princip hry na lose Neonový svět?

Na online lose Neonový svět nalezneš hned tři herní pole. Pojď se s námi podívat na to, jakou zábavu si v těchto třech herních polích můžeš ulovit! 

HRA 1 – V prvním herním poli lovíš na čtyři políčkách dva shodné symboly. V případě, že se ti podaří setřít si takové dva stejné symboly, tak ti náleží částka, kterou najdeš v daném políčku 

HRA 2 – V prvním řádku druhého herního pole najdeš tři výherní čísla. Jen kousek pod nimi najdeš rozložených šest tvých herních čísel. Tvým úkolem je seškrábat celou plochu druhého herního pole a porovnat, zda se některá čísla shodují. Pokud se ti podaří ulovit si shodu mezi některým z výherních a herních čísel, tak ti náleží částka napsaná pod tímto shodným číslem. 

HRA 3 – V posledním herním poli hledáš tři stejné částky. Pod stírací vrstvou se ukrývají čtyři různé sumy, pokud po seškrábání stírací vrstvy nalezneš na třech pozicích stejnou částku, pak ji vyhráváš. 

online-los-neonovy-svet

Jaká je cena losu Neonový svět? 

Cena online losu Neonový svět od Fortuny je 10  

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde však o čistý zisk) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá. 

Jaká je výherní jistina losu Neonový svět? 

Herní jistina losu Neonový svět je 10 000 000 Kč – 1 000 000 kusů s cenou 10 Kč/Ks = 10 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 70,688 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 7 688 000 korun. 

Jaká je pravděpodobnost výhry? 

Pravděpodobnost pro ulovení losu Neonový svět s jackpotem je 1 : 500 000.
Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Neonový svět je 1 : 2,00 

Výherní tabulka online losu Neonový svět + emise 

Hned dva šťastlivci mohou proměnit svůj desetikorunový vklad v hlavní výhru! Budeš jedním z nich? I kdyby se ti nepodařilo seškrábat si hlavní výhru, tak ti los Neonový svět přináší i další zajímavé výhry. A co víc, přináší ti pravděpodobnost, která prozrazuje, že každý druhý zakoupený los je výherní! Mrkni do tabulky výher níže a zjisti, jaké další ceny si na tomhle online lose můžeš seškrábat, když budeš mít jen kousek štěstí! 

Online los Neonový svět od Fortuny má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 1 000 000 kusů losů, z nichž je 500 002 výherních!  Tahle emise je k dostání na webu Fortuny až do 31. 12. 2028. 

Výše výher na losu v Kč  Počet výherních losů s danou výhrou  Celkem v Kč 
10  382 380  3 823 800 
20  100 000  2 000 000 
50  15 000  750 000 
100  2 000  200 000 
250  500  125 000 
500  100  50 000 
5 000  20  100 000 
10 000  2  20 000 

 Jak si vyzvednout výhru z online losu u Fortuny? 

Stejně jako u ostatních společností, i u Fortuny to funguje tak, že ve chvíli, kdy bude tvůj lov na lose úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou tu výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto na Fortuně, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat. 

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!