mini-pac-man-online-los-sazka
Mini PAC-MAN
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
50.000
Cena losu
5
Provozovatel
Sazka
Počet výherních pořadí
9
Určeno na výhry
4.610.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 1.000.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 2,85

Recenze
Mini PAC-MAN

mini-pac-man-online-los-sazka

Kdo by si nepamatoval tuhle roztomilou klasiku z dětství? Žlutý kulatý smajlík, který uháněl po herním poli, snažil se všechno sežrat a zároveň nebýt „sežrán“. Sazka ti tuhle dětskou hru přetvořila do odpočinkové verze pro dospělé. Co ti online los s názvem Mini PAC-MAN přináší?

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Sazce 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Sazce

Společnost Sazka rozhodně není nic, co bychom ti museli představovat. V případě, že by sis však přeci jen nebyl jistý, tak pro tebe máme pár slov. Sazka je česká akciová společnost, která vznikla v roce 1956 – jde tedy o nejstarší loterijní společnost v Česku.
Dnes už Sazka je, jak určitě víš, velkým lovcem na poli hazardu v našem prostředí. Nabízí totiž skoro nespočet slotů, loterií i losů. Losy, které u Sazky najdeš, jsou jak fyzické, tak online a my si dnes budeme povídat právě o jednom z online losů – konkrétně tedy o losu Mini PAC-MAN.

Kde si můžeš los Mini PAC-MAN koupit?

Roztomilý los s názvem Mini PAC-MAN si můžeš už teď koupit jak na webu, tak i v aplikaci Sazky. Na obou platformách si také můžeš před zakoupením vyzkoušet hru jen pro zábavu. Ve verzi pro zábavu můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu.

V případě, že využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné, žádné peníze ti přičteny nebudou.

Jaký je princip hry losu Mini PAC-MAN?

Mini PAC-MAN je, podobně jako online losy Šťastná chvilka a Zlatá Rybička, jeden z nejmenších losů u Sazky. Celý tenhle los tě vyjde na pouhých 5 korun a je tvořen jen jedním herním polem. A co že ti tohle pole nabízí?

HRA 1 – Hra na online lose Mini PAC-MAN od Sazky ti nabízí stírací vrstvu a pod ní skryté tři symboly. Mezi symboly můžeš nalézt ovoce, zvonky nebo samotného PAC-MANA. Tvým úkolem je doufat, že si pod stírací vrstvou seškrábeš buď právě PAC-MANA – tedy symbol připomínající odkrojený sýr nebo tři stejné symboly ovoce či zvonků.

mini-pac-man-online-los-sazka

Jaká je cena losu Mini PAC-MAN?

Cena online losu Mini PAC-MAN od Sazky je 5 .

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde však o čistý zisk) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina losu Mini PAC-MAN?

Herní jistina losu Mini PAC-MAN je 10 000 000 Kč – 2 000 000 kusů s cenou 5 Kč/Ks = 10 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 76,1 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 4 610 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost pro ulovení losu Mini PAC-MAN s jackpotem je 1 : 1 000 000.
Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Mini PAC-MAN je 1 : 2,85.

Výherní tabulka online losu Mini PAC-MAN + emise

Za tři symboly třešní ti online los Mini PAC-MAN připíše 5 Kč, za tři jablíčka to je 10 korun, za ulovení tří jahod už dvacet a celkem se můžeš dostat až na 3 zvonky za 200 korun. Anebo si můžeš ulovit PAC-MANA a vyhrát částku napsanou pod ním. Když budeš mít štěstí, tak ti tenhle pobíhající smajlík může přinést až 50 000 Kč!

Online los Mini PAC-MAN od Sazky má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 2 000 000 kusů losů, z nichž je 702 412 výherních! Tahle emise je k dostání na webu a v aplikaci Sazky až do 30. 6. 2025.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
5 350 000 1 750 000
10 220 000 2 200 000
20 110 000 2 200 000
50 20 000 1 000 000
100 2 000 200 000
200 300 60 000
500 100 50 000
5 000 10 50 000
50 000 2 100 000

Jak si vyzvednout výhru z online losu u Sazky?

Pokud bude tvůj lov na výherní losy úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!