milionovy-vegas-fortuna-online-los
Milionový Vegas
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
1.000.000
Cena losu
100
Provozovatel
Fortuna
Počet výherních pořadí
8
Určeno na výhry
72.195.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 200.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 2

Recenze
Milionový Vegas

milionovy-vegas-fortuna-online-los

Los, který ti přináší opravdový zážitek casina až domů. Los, který na trh donesl hned pět výherních losů s jackpotem. To je online lose s názvem Milionový Vegas od Fortuny! Pojď se s námi podívat na to, co tě na tomhle lose čeká, kde si ho můžeš koupit a jaké výhry si na něm můžeš setřít. Všechny informace už teď nalezneš v řádcích níže.  

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Fortuně 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Fortuně 

Fortuna byla založena v roce 1990 v Praze a ačkoli šlo původně o společnost zabývající se čistě sázkami, tak dnes, po více než 30 letech už je tomu jinak. Fortuna Game a.s. se totiž v průběhu své existence snažila držet krok s konkurencí a reagovat na neustále se měnící technologie a trendy v herním průmyslu. Celá společnost aktivně pracovala na rozšiřování své nabídky, vývoji nových her a dalších aspektech, které dopomohly k tomu, že se z Fortuny stala mnohem všestrannější společnost, která pokrývá většinu chtíčů a potřeb hráčů. Dnes už u Fortuny nalezneš kromě sázek i loterie, online losy a mnohem více. V nabídce Fortuny se teď tak můžeš ulovit i los, o kterém si tu teď povíme více, pojď se s námi dozvědět více o online lose s názvem Milionový Vegas! 

Kde si můžeš los Milionový Vegas od Fortuny koupit? 

Online los s názvem Milionový Vegas si můžeš už teď koupit na webu Fortuny. Na webu společnosti si před zakoupením můžeš vyzkoušet hru jen tak pro zábavu. V téhle verzi zdarma si můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu. 

Jen pamatuj, že v případě, kdy využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné. Žádné peníze ti přičteny nebudou. 

Jaký je princip hry na lose Milionový Vegas?  

Online los Milionový Vegas na sobě skrývá hned čtyři hry! Dokážeš si ulovit výhru alespoň v jedné z nich? Pojď se s námi podívat na principy jednotlivých herních polí. 

HRA 1 – V první hře na tomto lose si můžeš ulovit zábavu v podobě rulety. V kruhovém poli nápadně připomínajícím tuhle oblíbenou casinovou hru tě pod stírací vrstvou čekají čtyři herní čísla vypsaná po obvodu pole a jedno výherní číslo uprostřed. Tvá výhra nastává ve chvíli, kdy se jedno nebo více tvých herních čísel shoduje s výherním číslem uprostřed. 

HRA 2 – V druhé hře tě čeká herní pole přinášející další oblíbenou hru, tentokrát půjde o kostky! Pod stírací vrstvou tě čekají tři řádky po dvou kostkách a princip hry je naprosto jednoduchý – setři vrstvu a zjisti, zda sis na některém z řádků ulovil dvojici stejných kostek. Ukazují kostky stejné číslo? Paráda! Úspěšně sis ulovil částku napsanou na pravé straně řádku. 

HRA 3 – Ve třetí hře tě čeká hrací automat! Dokážeš ho roztočit tak, aby ti ukázal tři stejné symboly? Dobře, dobře, nic točit nemusíš. V téhle hře stačí mít trochu štěstí a seškrábat stírací vrstvu. Pod ní nalezneš 9 náhodných symbolů, a pokud alespoň tři z nich budou shodné, pak se na tvé konto připisuje výhra, kterou najdeš v poli s příslušným nápisem. 

HRA 4 – V poslední hře na tomto lose od Fortuny nalezneš hrací pole v podobě blackjacku. Pod stírací vrstvou se skrývají čtyři karty. Pokud se ti podaří ulovit si kartu esa, pak ti náleží částka uvedená pod ním! 

Jaká je cena losu Milionový Vegas? 

Cena online losu Milionový Vegas od Fortuny je 100  

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde však o čistý zisk) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá. 

Jaká je výherní jistina losu Milionový Vegas? 

Herní jistina losu Milionový Vegas je 100 000 000 Kč – 1 000 000 kusů s cenou 100 Kč/Ks = 100 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 72,195 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 72 195 000 korun. 

Jaká je pravděpodobnost výhry? 

Pravděpodobnost pro ulovení losu Milionový Vegas s jackpotem je 1 : 200 000.
Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Milionový Vegas je 1 : 2,00 

Výherní tabulka online losu Milionový Vegas + emise 

Milionový Vegas je doslova milionový. V oběhu je totiž hned pět losů s hlavní výhrou ve výši 1 000 000 korun. Budeš jedním z pěti šťastlivců, který si tuhle snovou výhru seškrábe? 

Online los Milionový Vegas od Fortuny má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 1 000 000 kusů losů, z nichž je 500 005 výherních!  Tahle emise je k dostání na webu Fortuny až do 31. 12. 2028. 

Výše výher na losu v Kč  Počet výherních losů s danou výhrou  Celkem v Kč 
50  163 900  8 195 000 
100  250 000  25 000 000 
200  50 000  10 000 000 
400  25 000  10 000 000 
1 000  10 000  10 000 000 
2 000  1 000  2 000 000 
20 000  100  2 000 000 
1 000 000  5  5 000 000 

 Jak si vyzvednout výhru z online losu u Fortuny? 

Stejně jako u ostatních společností, i u Fortuny to funguje tak, že ve chvíli, kdy bude tvůj lov na lose úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou tu výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto na Fortuně, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat. 

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!