Matýsek
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
20.000
Cena losu
5
Provozovatel
Sazka
Počet výherních pořadí
4
Určeno na výhry
76.000.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 200.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 3,14

Recenze
Matýsek

Nejmenší z nejmenších z online losů série Matesů od Sazky je tady! Tentokrát bude řeč o malinkém Matýskovi za 5 korun. Pojď se s námi podívat na to, kde si jej můžeš koupit, na kolik tě vyjde a co si z něj můžeš odnést.

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Sazce 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Sazce

Společnost Sazka rozhodně není nic, co bychom ti museli představovat. V případě, že by sis však přeci jen nebyl jistý, tak pro tebe máme pár slov. Sazka je česká akciová společnost, která vznikla v roce 1956 – jde tedy o nejstarší loterijní společnost v Česku.
Dnes už Sazka je, jak určitě víš, velkým lovcem na poli hazardu v našem prostředí. Nabízí totiž skoro nespočet slotů, loterií i losů. Losy, které u Sazky najdeš, jsou jak fyzické, tak online a my si dnes budeme povídat právě o jednom z online losů. Konkrétně se podíváme na zoubek jednomu ze série Matesů – tentokrát to bude nejmenší verze, tedy online los Matýsek!

Kde si můžeš Matýska koupit?

Online los Matýska od Sazky si můžeš, stejně jako i jeho další verze, už teď koupit jak na webu, tak i v aplikaci Sazky. Na obou platformách si také můžeš před zakoupením vyzkoušet hru jen pro zábavu. Ve verzi pro zábavu můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu.

V případě, že využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné, žádné peníze ti přičteny nebudou.

Jaký je princip hry Matýska?

Matýska si pořídíš na webu Sazky už za pětikorunu. I za tuhle zanedbatelnou částku ti však přináší pořádnou porci zábavy!

HRA 1 – V první a jediné hře na tomhle malém lose ti stačí seškrábat virtuální stírací vrstvu a odhalit tři symboly, které jsou pod touhle vrstvou skryté. Pokud se ti podaří ulovit si symbol jednoho nebo více Matýsků, vyhráváš částku uvedenou pod tímto symbolem nebo součet částek uvedených pod všemi symboly Matýsků.

Jaká je cena online Matýska?

Cena online losu Matýsek je 5 Kč.

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde o čistý zisk, jde o peníze na marketing a propagaci, provoz poboček, plat zaměstnanců a podobně) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina Matýska?

Herní jistinu online losu Matýsek tvoří 100 000 000 Kč – 20 000 000 kusů losů s cenou 5 Kč/Ks = 100 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 76 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 76 000 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost na ulovení online losu Matýska od Sazky s hlavní výhrou je 1 : 200 000.

Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Matýska je 1 : 3,14.

Výherní tabulka Matýska + emise

Za pouhou pětikorunu si u tohohle losu můžeš ulovit hned 100 losů s jackpotem ve výši 20 0000 Kč. Podaří se ti některý z těchto výherních losů ulovit? Jaké další výhry, kromě jackpotu, si můžeš ulovit, zjistíš v tabulce níže.

Online los Matýska od Sazky má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 20 000 000 losů, z nichž je 4 900 100 výherních a je k dostání na webu a v aplikaci Sazky až do 31. 7. 2025.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
5 4 000 000 20 000 000
50 880 000 44 000 000
500 20 000 10 000 000
20 000 100 2 000 000

Jak si vyzvednout výhru z losu?

Pokud bude tvůj lov na výherní losy úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!