Královská 7
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
Cena losu
Provozovatel
Korunka
Počet vydaných losů
Počet výherních pořadí
Určeno na výhry
%
Pravděpodobnost hlavní výhry
Pravděpodobnost libovolné výhry

Recenze
Královská 7

Další z losů se sedmičkami od Tipsportu a Korunky je los s názvem Královská sedmička! Dnes si spolu povíme, jak si tenhle los můžeš zahrát, kde jej koupíš a na kolik korun tě jeho pořízení vyjde!

Co si o tomhle losu přeješ vědět?

  • Informace o Korunce
  • Kde si můžeš los koupit?
  • Jaký je princip hry?
  • Jaká je cena losu?
  • Jaká je výherní jistina tohoto losu a co to znamená?
  • Jaká je pravděpodobnost výhry?
  • Výherní tabulka konkrétního losu
  • Výhody a nevýhody konkrétního losu /pokud nějaké jsou/

Informace o Korunce

V roce 2013 se z loterie stala společnost, která se odštěpila od své „mateřské“ společnosti a začala provozovat loterii, kterou původně byla. Takhle by se jednoduše dala popsat historie Korunky. Je to matoucí, zajímavé, záživné a hlavně mnohem delší. Korunka má za sebou mnohaletou historii, i přesto však patří mezi nejmladší loterijní společnosti u nás.
Nejmladší však neznamená nejmenší, Korunka ti dnes poskytuje dost loterií i losů na to, aby si dokázal vybrat každý. Celý koncept společnosti, loterií i slosování je zajímavý a originální, proto ti doporučujeme, pokud tě to zajímá, přečíst si víc o Korunce v detailu loterie tady u nás na webu.

Kde si můžeš los Královská 7 koupit?

Celou sérií losů se sedmičkami, tedy Královskou 7, ale i menší Diamantovou a Smaragdovou sedmičku, si už teď můžeš koupit na jednom z prodejních míst Korunky. Konkrétní prodejní místa zjistíš v mapě, která se nachází na webu Korunky. Zpravidla mezi prodejní místa Korunky však patří pobočky Tipsportu, Chance, České Pošty a nově i trafiky GECO.

Jaký je princip hry Královské 7?

Fyzický los Královská 7 je největší se série sedmiček od Korunky a Tipsportu. Největší ve všech smyslech slova – nabízí ti nejvíce šancí na výhru, je nejdražší a zároveň ti nabízí nejvyšší výhru a to jackpot v hodnotě 10 milionů korun!
Pojď se s námi tedy podívat na to, jak si tenhle los zahrát. Ani tentokrát se nic nemění na to, že ti los nabízí jednu hru a jeden malý bonus.

HRA 1 – V prvním řádku Královské 7 od Korunky nalezneš připravených 6 královských korun označených jako výherní čísla a hned pod nimi je připraveno 25 čísel v podobě klenotů označených jako tvá čísla. Ty se samozřejmě budeš muset snažit ulovit mezi tvými čísly alespoň jedno číslo shodné s jedním z výherních čísel. Pokud se ti podaří takovou shodu ulovit, pak vyhráváš částku uvedenou pod tímto číslem!

Bonus – Mimo první hry je na lose i hra druhá, bonusová – políčko s bonusem nalezneš v pravé dolní části losu a po seškrábání v něm nalezneš dva symboly. Pokud po seškrábání stírací vrstvy zjistíš, že tyto dva symboly jsou stejné, tak vyhráváš!

Jaká je cena losu Královská sedma od Korunky?

Cena fyzického losu Královská 7 od Korunky je 200 Kč.

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde o čistý zisk, jde o peníze na marketing a propagaci, provoz poboček, plat zaměstnanců a podobně) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina losu Královská 7?

Herní jistinu losu Královská 7 od Korunky tvoří 120 000 000 Kč – 600 000 kusů losů s cenou 200 Kč/Ks = 120 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 66 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 79 200 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry?

Pravděpodobnost na ulovení losu Královská sedma s jackpotem je 1 : 600 000.

Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Královské 7 je 1 : 3,25.

Výherní tabulka losu Královská 7 + emise

Deset milionů korun je výše jackpotu, který si na fyzickém losu Královská sedmička od Korunky a Tipsportu můžeš setřít! Ve výherní tabulce níže jsme ti však prozradili i další výhry, které tato blesková loterie nabízí. Mrkni proto do tabulky a zjisti, jaké další deseti či statisícové výhry si z losu můžeš odnést!

Fyzický los Královská 7 od Korunky má na trhu momentálně třetí emisi, která obsahuje celkem 600 000 kusů losů, z nichž je 184 486 výherních a je k dostání na prodejních místech Korunky až do 31. 3. 2026.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
200 90 000 18 000 000
400 * 62 250 24 900 000
500 19 200 9 600 000
1 000 * 10 000 10 000 000
2 000 * 3 000 6 000 000
5 000 * 20 100 000
10 000 10 100 000
100 000 5 500 000
10 000 000 1 10 000 000

*souběžné výhry

Jak si vyzvednout výhru z losu?

Pokud sis na lose setřel výhru, která se pohybuje v částkách do 10 000 Kč, pak si tuto výhru můžeš vyzvednout na kterémkoli prodejním místě Korunky.

V případě, že se jedná o částky vyšší než 10 000 Kč, ale zároveň do výše 250 000 Kč, pak si ji můžeš vyzvednout na vybraných pobočkách Tipsportu. Konkrétní pobočky nalezneš na mapě s pobočkami v sekci „Kde vyzvednout výhru“ na webu společnosti.

Pokud jsi šťastným lovcem a ulovil sis na lose více než čtvrt milionu, pak neváhej vzít do ruky telefon a zavolat na centrum výher Korunky+420 311 633 179, kde ti poradí, jak dál postupovat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!