Jízda
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
Cena losu
Provozovatel
Korunka
Počet vydaných losů
Počet výherních pořadí
Určeno na výhry
%
Pravděpodobnost hlavní výhry
Pravděpodobnost libovolné výhry

Recenze
Jízda

Originální dárek na pánskou či dámskou rozlučku se svobodou nebo jen tak pro přátele! To je fyzický los Jízda od Korunky. Pojď se s námi podívat, co ti tenhle los přiváží, jak se od sebe jednotlivé grafické zpracování losu liší a co vše si na něm můžeš ulovit za výhry!  

Co si o tomhle losu přeješ vědět?

  • Informace o Korunce
  • Kde si můžeš los koupit?
  • Jaký je princip hry?
  • Jaká je cena losu?
  • Jaká je výherní jistina tohoto losu a co to znamená?
  • Jaká je pravděpodobnost výhry?
  • Výherní tabulka konkrétního losu
  • Výhody a nevýhody konkrétního losu /pokud nějaké jsou/

Informace o Korunce (společnosti)

Korunka je jedna z nejmladších společností na českém trhu. Původně byla na trh uvedená jako loterie spadající pod společnost Chance v roce 1997 – takto situace zůstala až do roku 2013. V roce 2013 se z loterie stala společnost nesoucí název Loterie Korunka a.s.
Korunka se, v téhle chvíli už jako samostatná společnost, odštěpila od společnosti Chance a převzala provoz loterie Korunka. O pět let později se společnost Loterie Korunka a.s. stala součástí holdingu Tipsport, v němž setrvává až do teď. Všechno o téhle zajímavé minulosti Korunky a mnohem víc se dozvíš na našem webu v detailu téhle společnosti, který pro tebe máme připravený.

Kde si můžeš los Jízda koupit?

Obě verze losu Jízda si můžeš koupit na jednom z prodejních míst Korunky. Pokud si nejsi jistý, kde taková prodejní místa Korunky jsou, tak jsou to pobočky Tipsportu, Chance, ale také České Pošty a nově i trafiky GECO.

Jaký je princip hry Jízdy?

Fyzický los Jízda si můžeš ulovit ve dvou grafických provedeních – buď pro lovce, nebo pro lovkyně. Verze pro lovce, muže, obsahuje v horní polovině fotku dvou mužů u luxusního auta a mezi symboly na stírací vrstvě najdeš znaky sekery, lampy, rybaření, nářadí či nožíku a stanu. Celý los je v přírodních, zemních barvách. Mezitím ve verzi pro lovkyně nalezneš symboly v podobě neonových nápisů znázorňující drinky, plameňáky, karaoke a podobně!

Ať už se rozhodneš pro kteroukoli verzi, tak princip hry zůstává stejný – mrkni níže.

HRA 1 – První a jediné herní pole na tomhle lose ti nabízí takovou oblíbenou klasiku losů.
Na levé části herního pole nalezneš 3 výherní čísla skrytá pod symboly stanů s ohništěm nebo plameňáků, podle tebou vybrané grafiky losu, a hned vedle nich najdeš tři řádky po pěti různých symbolech označeny jako „vaše čísla“.
Tvým úkolem samozřejmě je seškrábat stírací vrstvu a zjistit, zda se některé z tvých herních čísel shoduje s nějakým z tvých výherních čísel. Pokud ano, pak vyhráváš částku uvedenou pod tvým shodným herním číslem. A pozor! Můžeš být natolik šikovným lovcem, že si pod stírací vrstvou ulovíš více shodných symbolů (celkem si jich můžeš ulovit všech 15!) – v takovém případě si z losu odneseš součet všech výher napsaných pod shodnými čísly v daném herním poli.
Kromě shodných čísel si pod stírací vrstvou můžeš ulovit také symbol auta. V případě, že se ti podaří ulovit jeden symbol auta, pak vyhráváš 200 korun, v případě, že ulovíš dva symboly auta, tak vyhráváš 200 000 korun!

Jaká je cena losu Jízda?

Cena fyzického losu Jízda od Korunky je 50 Kč.

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde o čistý zisk, jde o peníze na marketing a propagaci, provoz poboček, plat zaměstnanců a podobně) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá.

Jaká je výherní jistina losu Jízda?

Herní jistinu fyzického losu Jízda od Korunky tvoří 50 000 000 Kč – 1 000 000 kusů losů s cenou 50 Kč/Ks = 50 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 56 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 28 000 000 korun.

Jaká je pravděpodobnost výhry na losu Jízda od Korunky?

Pravděpodobnost na ulovení losu Jízda od Korunky s jackpotem je 1 : 1 000 000.

Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Jízda je 1 : 3,74.

Výherní tabulka losu Jízda + emise

Ať už se rozhodneš pro kterékoli zpracování losu Jízda od Korunky, tak se vždy dočkáš nejen stejného principu hry, ale i stejných výher! Tenhle fyzický los ti přináší celkem osm různě vysokých výher, z nichž hned 4 jsou tvořené souběžnými výhrami. Souběžné výhry máš pro přehlednost označeny hvězdičkou. Tak mrkni níže do tabulky a zjisti, co ti los Jízda nabízí!

Fyzický los Jízda od Korunky má momentálně na trhu emisi, která obsahuje celkem 1 000 000 kusů losů, z nichž je 267 106 výherních a je k dostání na prodejních místech Korunky až do 31. 3. 2024.

Výše výher na losu v Kč Počet výherních losů s danou výhrou Celkem v Kč
50 160 000 8 000 000
100 * 80 000 8 000 000
200 * 20 000 4 000 000
500 * 6 000 3 000 000
1 000 * 1 000 1 000 000
10 000 100 1 000 000
200 000 5 1 000 000
2 000 000 1 2 000 000

*souběžné výhry

Jak si vyzvednout výhru z losu?

Pokud sis na lose setřel výhru, která se pohybuje v částkách do 10 000 Kč, pak si tuto výhru můžeš vyzvednout na kterémkoli prodejním místě Korunky.

V případě, že se jedná o částky vyšší než 10 000 Kč, ale zároveň do výše 250 000 Kč, pak si ji můžeš vyzvednout na vybraných pobočkách Tipsportu. Konkrétní pobočky nalezneš na mapě s pobočkami v sekci „Kde vyzvednout výhru“ na webu společnosti.

Pokud jsi šťastným lovcem a ulovil sis na lose více než čtvrt milionu, pak neváhej vzít do ruky telefon a zavolat na centrum výher Korunky+420 311 633 179, kde ti poradí, jak dál postupovat.

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!