los-hvezdne-vyhry-fortuna-online
Hvězdné výhry
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
100.000
Cena losu
20
Provozovatel
Fortuna
Počet výherních pořadí
8
Určeno na výhry
13.038.800 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 100.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 2,50

Recenze
Hvězdné výhry

los-hvezdne-vyhry-fortuna-online

Zavzpomínej si na dětství s online losem Hvězdné výhry od Fortuny! Tahle výhrami nabitá roztomilost má podobu dětské hry, kterou jsi dost možná hrával na zadních listech školních sešitů. Hra známá pod názvem lodě teď znovu ožívá a pod záštitou Fortuny dostala naprosto nový kabátek. Kabátek plný adrenalinu, výher a napětí, pojď se na to s námi podívat. 

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Fortuně 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Fortuně 

Fortuna byla založena v roce 1990 v Praze a ačkoli šlo původně o společnost zabývající se čistě sázkami, tak dnes, po více než 30 letech už je tomu jinak. Fortuna Game a.s. se totiž v průběhu své existence snažila držet krok s konkurencí a reagovat na neustále se měnící technologie a trendy v herním průmyslu. Celá společnost aktivně pracovala na rozšiřování své nabídky, vývoji nových her a dalších aspektech, které dopomohly k tomu, že se z Fortuny stala mnohem všestrannější společnost, která pokrývá většinu chtíčů a potřeb hráčů. Dnes už u Fortuny nalezneš kromě sázek i loterie, online losy a mnohem více. V nabídce Fortuny se teď tak můžeš ulovit i los, o kterém si tu teď povíme více, pojď se s námi dozvědět více o online lose s názvem Hvězdné výhry! 

Kde si můžeš los Hvězdné výhry od Fortuny koupit? 

Nostalgický los s trefným názvem Hvězdné výhry si můžeš už teď koupit na webu Fortuny. Na webu společnosti si před zakoupením můžeš vyzkoušet hru jen tak pro zábavu. V téhle verzi zdarma si můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu. 

Jen pamatuj, že v případě, kdy využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné. Žádné peníze ti přičteny nebudou. 

Jaký je princip hry na lose Hvězdné výhry?  

Pokud jsi opravdovým lovcem, pak je tato hra pro tebe! Online los Hvězdné výhry od Fortuny ti až pod nos naservíruje hru, ve které si můžeš pořádně zavzpomínat na dětství. 

HRA 1 – V první a jediné hře na tomto lose ti stačí zakoupit si los a střílet. Opravdu, to je vše. V ovládání losu máš po zakoupení jen dvě možnosti buď setřít anebo setřít vše. Opakováním klikáním na možnost „setřít“ budeš střílet jednu střelu po druhé a sledovat, kam dopadají. Při kliknutí na „setřít vše“ vypálíš všechny střely najednou a rovnou budeš vědět, jakou výhru sis (ne)ulovil.  

Výhra na tomto lose závidí na počtu a velikosti sestřelených plavidel. 

los-hvezdne-vyhry-fortuna-online

Jaká je cena losu Hvězdné výhry? 

Cena online losu Hvězdné výhry od Fortuny je 20  

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde však o čistý zisk) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá. 

Jaká je výherní jistina losu Hvězdné výhry? 

Herní jistina losu Hvězdné výhry je 20 000 000 Kč – 1 000 000 kusů s cenou 20 Kč/Ks = 20 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 65,194 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 13 038 800 korun. 

Jaká je pravděpodobnost výhry? 

Pravděpodobnost pro ulovení losu Hvězdné výhry s jackpotem je 1 : 100 000.
Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Hvězdné výhry je 1 : 2,50 

Výherní tabulka online losu Hvězdné výhry + emise 

Tenhle nostalgií nabitý los má v oběhu hned 10 šťastných losů s hlavní výhrou 100 000 korun. To však není ani zdaleka vše, v tabulce výher se zajímavých odměn skrývá mnohem více! Mrkni a posuď sám. 

Online los Hvězdné výhry od Fortuny má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 1 000 000 kusů losů, z nichž je 400 000 výherních!   Tahle emise je k dostání na webu Fortuny až do 31. 12. 2028. 

Výše výher na losu v Kč  Počet výherních losů s danou výhrou  Celkem v Kč 
20  286 940  5 738 800 
40  75 000  3 000 000 
60  25 000  1 500 000 
100  10 000  1 000 000 
200  2 500  500 000 
400  500  200 000 
2 000  50  100 000 
100 000  10  1 000 000 

Jak si vyzvednout výhru z online losu u Fortuny? 

Stejně jako u ostatních společností, i u Fortuny to funguje tak, že ve chvíli, kdy bude tvůj lov na lose úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou tu výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto na Fortuně, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat. 

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!