diamantova-cesta-online-los-fortuna
Diamantová cesta
Nízká cena tiketu
Za hubičku
Nové
Doporučené
Hlavní výhra
5.000.000
Cena losu
100
Provozovatel
Fortuna
Počet výherních pořadí
8
Určeno na výhry
73.878.000 %
Pravděpodobnost hlavní výhry
1 : 500.000
Pravděpodobnost libovolné výhry
1 : 4

Recenze
Diamantová cesta

diamantova-cesta-online-los-fortuna

Přemýšlel jsi někdy o tom, jaké by to asi bylo vlastnit diamanty? Jak luxusní pocit by byl ulovit si tyto drahé kameny? Inu, los Diamantová cesta od Fortuny ti tento malý skromný sen dokáže splnit. Diamantová cesta ti totiž přináší diamanty hned tři. Pojď se s námi podívat, jaké výhry tento luxusem nabitý los skrývá pod svou blyštivou vrstvou!

V detailu níže se dočteš… 

  • Informace o Fortuně 
  • Místa, kde si můžeš los koupit
  • Princip hry
  • Cenu losu 
  • Informace o výherní jistině tohoto losu a vysvětlení, co výherní jistina znamená 
  • Podrobnosti o pravděpodobnosti výhry na tomto lose 
  • Tabulka výher tohoto losu
  • Kde a jak si můžeš vyzvednout ulovenou výhru

Informace o Fortuně 

Fortuna byla založena v roce 1990 v Praze a ačkoli šlo původně o společnost zabývající se čistě sázkami, tak dnes, po více než 30 letech už je tomu jinak. Fortuna Game a.s. se totiž v průběhu své existence snažila držet krok s konkurencí a reagovat na neustále se měnící technologie a trendy v herním průmyslu. Celá společnost aktivně pracovala na rozšiřování své nabídky, vývoji nových her a dalších aspektech, které dopomohly k tomu, že se z Fortuny stala mnohem všestrannější společnost, která pokrývá většinu chtíčů a potřeb hráčů. Dnes už u Fortuny nalezneš kromě sázek i loterie, online losy a mnohem více. V nabídce Fortuny se teď tak můžeš ulovit i los, o kterém si tu teď povíme více, pojď se s námi dozvědět více o online lose s názvem Diamantová cesta! 

Kde si můžeš los Diamantová cesta od Fortuny koupit? 

Online los s názvem Diamantová cesta si můžeš už teď koupit na webu Fortuny. Na webu společnosti si před zakoupením můžeš vyzkoušet hru jen tak pro zábavu. V téhle verzi zdarma si můžeš otestovat kvalitu a rychlost tvého připojení k webu (zda se ti hra neseká), pravidla a herní principy hry a až následně se rozhodnout, zda si chceš koupit placenou verzi losu. 

Jen pamatuj, že v případě, kdy využiješ možnost zahrát si los pro zábavu, tak nic neplatíš, ale také nic nemůžeš vyhrát. Výhry, které se ti případně zobrazí na displeji telefonu či na monitoru jsou pouze obrazné. Žádné peníze ti přičteny nebudou. 

Jaký je princip hry na lose Diamantová cesta?  

Los Diamantová cesta rozhodně neklame svým názvem. Na tomhle online lose tě čekají tři obří diamanty, které budeš muset cestičku po cestičce, řádek po řádku seškrábat a zjistit, zda skrývají nějakou výhru. Jsi připraven, lovče? Pojď se s námi podívat na princip hry. 

Na lose Diamantová cesta tě čekají tři hry. Všechny tři však mají naprosto totožný princip, a tak ti je s dovolením vysvětlíme najednou. Na každém z diamantů najdeš určitý počet řádků a každý z těchto řádků skrývá určitý počet tvých herních symbolů. Tvým úkolem je seškrábat jeden řádek po druhém a zjistit, zda jsou všechny tvé herní symboly na daném řádku shodné. Pokud budeš mít štěstí a opravdu si na některém z řádků ulovíš shodné symboly, tak ti bude náležet výhra skrytá pod stírací vrstvou na konci daného řádku. 

diamantova-cesta-online-los-fortuna

Jaká je cena losu Diamantová cesta? 

Cena online losu Diamantová cesta od Fortuny je 100  

Co je to výherní jistina?

Základem výherní jistiny je herní jistina. Tahle herní jistina je u loterií tvořena počtem prodaných sázenek na dané slosování (u proměnlivého jackpotu) a u losů je tvořena počtem losů v edici, která se vynásobí prodejní cenou jednoho kusu. Herní jistina se následně, jak u losů, tak u loterií dělí na výdělek loterie (nejde však o čistý zisk) a na výherní jistinu. Výherní jistina se následně dělí na výhry ve výherní tabulce, případně na výherní pořadí u loterií, přičemž každé pořadí má procentuálně vyjádřenou část výherní jistiny, která mu připadá. 

Jaká je výherní jistina losu Diamantová cesta? 

Herní jistina losu Diamantová cesta je 100 000 000 Kč – 1 000 000 kusů s cenou 100 Kč/Ks = 100 000 000 korun. Z této herní jistiny je pak 73,878 % určeno na výherní jistinu, která tedy činí rovných 73 878 000 korun. 

Jaká je pravděpodobnost výhry? 

Pravděpodobnost pro ulovení losu Diamantová cesta s jackpotem je 1 : 500 000.
Pravděpodobnost zakoupení jakéhokoli výherního losu Diamantové cesty je 1 : 4,00 

Výherní tabulka online losu Diamantová cesta + emise 

U luxusem nabitého losu nelze očekávat nic jiného než luxusní hlavní výhru. A je tomu opravdu tak – online los Diamantová cesta od Fortuny ti přináší šanci 1 : 500 000 na ulovení hlavní výhry v podobě 5 000 000 korun! Tahle příjemná částka je v oběhu dokonce hned dvakrát a co ty víš, třeba čeká právě na dva lovce.  

Online los Diamantová cesta od Fortuny má na trhu momentálně emisi, která obsahuje celkem 1 000 000 kusů losů, z nichž je 250 002 výherních!   Tahle emise je k dostání na webu Fortuny až do 31. 12. 2028. 

Výše výher na losu v Kč  Počet výherních losů s danou výhrou  Celkem v Kč 
100  118 780  11 878 000 
200  80 000  16 000 000 
500  40 000  20 000 000 
1 000  10 000  10 000 000 
2 000  1 000  2 000 000 
10 000  200  2 000 000 
100 000  20  2 000 000 
5 000 000  2  10 000 000 

 Jak si vyzvednout výhru z online losu u Fortuny? 

Stejně jako u ostatních společností, i u Fortuny to funguje tak, že ve chvíli, kdy bude tvůj lov na lose úspěšný a opravdu si ulovíš nějakou tu výhru, tak se nemusíš nikam hnát ani nijak stresovat. Částka, kterou si ulovíš, ti bude automaticky připsána na tvé hráčské konto na Fortuně, kde ji můžeš využít na nákup dalších losů, zaplacení loterií nebo si ji prostřednictvím prodejních míst vybrat. 

Podobné losy

zlate-dukaty-online-los-fortuna
Zlaté dukáty
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-koruna-online-los-fortuna
Zlatá Koruna
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
zlata-banka-fortuna-online-los
Zlatá banka
/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny losy

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!