Trojka
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
20
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
Trojka

Sestra loterie 3 z 21 je tady! Hráči oblíbená Trojka i u nás na webu, máme pro tebe přehledné informace o slosování, ceně loterie, doplňkových hrách a mnohem více. Pojď si přečíst víc o loterii Trojka od Fortuny.

Co si o loterii Trojka přeješ vědět?

 • Hlavní hra loterie Trojka aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry Trojky
 • Vedlejší hry loterie Trojka
 • Výherní tabulka vedlejší hry loterie Trojka
 • Cena loterie/cena hlavní i vedlejší hry Trojky
 • Kde a jak si vsadit loterii Trojka
 • Slosování loterie Trojka
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Trojka?

Hlavní hra loterie Trojka aneb jaký je princip hry?

Loterie Trojka od Fortuny je taková poloviční Sportka od Sazky! Místo 6 čísel ze 49 tady totiž volíš tři čísla z celkem 21 možných (1 – 21). Výhry, které ti loterie Trojka nabízí, jsou odstupňované podle počtu uhodnutých čísel. Už za jedno uhodnuté číslo ti Trojka od Fortuny nabízí výhru ve výši 1násobku vkladu = vklad se ti tedy vrátí zpět.

Vedlejší hru ti loterie Trojka sice neposkytuje, ale i přesto pro tebe máme informace o loterii 3 z 21 od Fortuny, která funguje jako taková malá doplňková hra. Loterie 3 z 21 a Trojka od Fortuny totiž sdílí pravidla, herní čísla, slosování i výsledky. Hlavní rozdíl mezi těmito loteriemi tak je především ve výši vkladu a výherní tabulce.

Výherní tabulka hlavní hry Trojky

Výherní tabulka loterie Trojka je více než jednoduchá. Celá loterie totiž není nijak komplikovaná. Vsadíš si jednoduše tři čísla z 21 a ulovíš si tu výhru, která se nachází na odpovídajícím výherním pořadí. Výhru, nebo tedy návrat vkladu, můžeš u Trojky očekávat už při správném uhodnutí jednoho čísla.

Ačkoli jsou ve výherní tabulce opět jen výherní násobky, tak cena loterie je pevně stanovená Fortunou a ty si tak v sloupečku vedle násobků můžeš ulovit i informace o tom, kolik si v jednotlivých výherních pořadích můžeš odnést.

Tabulka výher v loterii Trojka

Výherní pořadí Trojky Počet uhodnutých čísel Výherní násobek Výhra při základním vkladu 20 Kč
1. výherní pořadí 3 250× 5 000 Kč
2. výherní pořadí 2 100 Kč
3. výherní pořadí 1 20 Kč

Vedlejší hry loterie Trojka (loterie 3 z 21)

Vedlejší hru jako takovou loterie Trojka nemá, jak už ale tušíš – minimálně z názvu, tak tenhle odstavec bude patřit loterii 3 z 21 od Fortuny. Obě loterie se totiž losují zaráz a sdílí jedny výsledky. To znamená, že se táhnou v jednom losování tři čísla a jak loterie Trojka, tak loterie 3 z 21 sdílí tažená čísla.

Loterie 3 z 21 má prakticky naprosto stejná pravidla jako loterie Trojka. Jediné, v čem se loterie mezi sebou liší je výherní tabulka a výše maximální a minimální sázky na jedno slosování.

Výherní tabulka vedlejší hry loterie Trojka (loterie 3 z 21)

Pokud sis přečetl předchozí odstavec, tak dobře víš, že v tomhle odstavci nebude výherní tabulka žádné doplňkové hry loterie Trojky, ale bude tady výherní tabulka loterie 3 z 21. Je tomu tak proto, že tato loterie nemá žádnou vlastní doplňkovou hru, ale za to s loterií 3 z 21 sdílí tolik společného – od pravidel a slosování až po výsledky, že se prakticky jedná o jednu loterii.

Loterie 3 z 21 na rozdíl od loterie Trojky nenabízí žádné odstupňované výhry. V loterii 3 z 21 od Fortuny si můžeš vsadit 1 až 3 čísla a všechny vsazená čísla musíš uhodnout, v případě, že správně trefíš nižší počet čísel, než jaký si vsadil, tak nevyhráváš nic. Ani výši svého vkladu zpět.

Tabulka výher loterie 3 z 21

Počet vsazených čísel Výherní násobky
Počet uhodnutých čísel 1 2 3
1

2

3

× ×
× 55×       ×
× × 1 000×

Cena hlavní i vedlejší hry Trojka

Na rozdíl od své sesterské loterie ti loterie Trojka nabízí naprosto jasné a přehledné informace o vkladu do loterie. Loterie Trojka nenabízí žádnou doplňkovou hru, za kterou bys platil navíc, a cena za hlavní hru je pouhých 20 Kč.

Kde a jak si vsadit loterii Trojka

Loterii Trojka si můžeš vsadit dvěma způsoby a to:

 • Na webu Fortuny či v aplikaci Fortuny
 • Na pobočce Fortuny

Rozhodnutí je opět jen a jen na tobě. Záleží totiž na tom, co preferuješ – sázíš raději na pobočce nebo z pohodlí domova? Loterie Trojka ti totiž nabízí obě možnosti! Buď se tedy rozhodneš pro online sázení loterie Trojka a v takovém případě nemusíš nikam chodit a nikoho oslovovat, ale celou zábavu si můžeš užít z pohodlí vlastního křesla. Přičemž jediné, co k uzavření sázky potřebuješ je dokončená registrace na webu Fortuny, pár korun na tvém hráčském účtu (minimálně 20 Kč) a zařízení s připojením na internet – toť vše. Pak už jen stačí vyhledat web Fortuny nebo otevřít její aplikace, přihlásit se a vsadit si loterii Trojka s tebou zvolenými čísly.

Nebo si tedy vyhledáš nejbližší pobočku Fortuny, v případě, že nevíš kde je nejbližší, tak neváhej mrknout do mapy poboček a vyrazíš ven. Obsluha na pobočce ti sice neposkytne sázenku loterie Trojka, ale stačí, když jí řekneš, co chceš hrát a jaká čísla chceš vsadit a ona ti sázenku vyplní. Dokáže ti i pomoci se vsazením náhodných čísel. Poté, co vyplní tvou sázenku, tak už jen zaplatíš tebou vybraný vklad, vezmeš si potvrzení o platbě, které slouží jako fyzická sázenka a máš vsazeno!

Slosování loterie Trojka

Loterie Trojka od Fortuny ti, stejně jako loterie 3 z 21, ti nabízí denně hned dvě slosování! První tah se losuje každý den v 15:00 a druhý tah se losuje o tři hodin později, tedy v 18:00. O svátcích a víkendech se losuje pouze druhý tah a losování tak probíhá pouze v 18:00.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Trojka?

U Fortuny si můžeš vybrat svou výhru třemi možnostmi:

 • Převodem na svůj bankovní účet
 • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
 • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu na bankovní účet je u Fortuny nastaven minimální možný výběr, který je stanoven na 10 Kč, přičemž maximální výše výběru/převodu stanovenou nemáš. Postup převodu peněz z tvého herního konta na tvůj bankovní účet je naprosto snadný. Jediné, co pro přepis peněz musíš udělat je to, že se přihlásíš do svého hráčského účtu na Fortuně a proklikáš se do sekce Vklady a výběry. V téhle sekci následně vyber možnost Žádost o výběr, kde si jen vyber tebou preferovanou platební metodu a vypiš částku, kterou chceš vybrat. Pak už jen stačí, abys svou volbu potvrdil žlutým tlačítkem „Vybrat“ a počkal, až ti peníze připlují na tvůj bankovní účet.

Pokud preferuješ spíš hotovost, pak se můžeš rozhodnout pro možnost výběru na pobočce Fortuny. V první fázi tohoto výběru výhry budeš postupovat naprosto totožně, akorát místo výběru platby na účet klikneš na možnost „Výběr na pobočce“ a opět vyplníš částku, kterou si přeješ vybrat ze svého účtu. Následně ti Fortuna zašle SMS s kódem, který nesmíš ztratit – jen díky tohohle kódu ti totiž obsluha tebou vybrané pobočky vydá požadovanou hotovost. Stačí obsluze dané pobočky sdělit přezdívku (nick), který používáš na Fortuně a následně kód, který jsi obdržel v SMS zprávě. Poté už si můžeš užívat nově nabytých peněz!

Pokud ses rozhodl pro uzavření sázky na pobočce, tak tvou jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Pokud je tvá výhra nižší než 30 tisíc, pak ti bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud sis však zvládl ulovit vyšší výhru a rád by sis ji vybral v hotovosti, budeš muset zavolat na tebou vybranou pobočku a domluvit se. Ale i tady pozor – pokud jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budeš muset osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si svou výhru tam.

Podobné loterie

Všechno nebo nic
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Šťastné datum
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
50
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Rychlé kačky
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
5
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!