Rychlá 6
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
6 250 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
Rychlá 6

Pojď se s námi podívat na vcelku novou loterii od Sazky. Jmenuje se Rychlá šestka, losuje se každých pět minut a… Víc si povíme v textu níže!

Co si o Rychlé 6 přeješ vědět?

 • Hlavní hra Rychlé 6 aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry Rychlé 6
 • Vedlejší hry Rychlé 6
 • Výherní tabulka vedlejší hry Rychlé 6
 • Cena loterie/cena hlavní i vedlejší hry Rychlé 6
 • Kde a jak si vsadit Rychlou 6
 • Slosování loterie Rychlá 6
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z Rychlé 6?

Hlavní hra Rychlé 6 aneb jaký je princip hry?

V hlavní loterie Rychlá 6 jde, nepřekvapivě, o rychlost. Tvým úkolem je vybrat si kombinaci 6 čísel, kterou si vybíráš z množiny od 1 do 26. Při slosování je následně taženo 6 výherních čísel a následně je pak pětkrát tažena trojice výherních čísel – celkem je tedy taženo 21 z celkem 26 čísel.

Pro to, abys vyhrál, musí být tažených všech tvých 6 čísel a to, kolik za svou šestici vyhraješ, určuje to, jak rychle je tvá šestice tažena.

Po 21 číslech základní/hlavní hry je taženo ještě 22. číslo, které se nepočítá mezi výherní čísla, pouze dopomáhá k výsledkům doplňkových her Rychlé 6.

Výherní tabulka hlavní hry Rychlé 6

Jak už jsme ti prozradili výše, tak pro ulovení výhry musíš mít naprosto dokonalou trefu! Musíš totiž trefit všech 6 tvých čísel. Šance jsou poměrně vysoké – táhne se totiž celkem 21 čísel, zatímco tobě stačí uhádnout „jen“ šest z nich. Aby to však nebylo tak jednoduché, tak tvá výhra je odstupňovaná podle toho, kdy je tvá šestice čísel tažena.

Pravidla výher přehledně:

 • Pokud je z tebou vsazených čísel taženou pouze 5 nebo méně – nevyhráváš
 • Pokud je tvá šestice čísel tažena v prvním tažení šesti čísel – vyhráváš výhru prvního pořadí
 • Pokud je tvá šestice čísel tažena z části v první vylosované šestici a z části pak v první losované trojici – vyhráváš výhru druhého pořadí
 • Pokud je tvá šestice čísel losována od prvního vylosovaného číslo, po dvanácté číslo (druhou losovanou trojici) – vyhráváš výhru třetího pořadí
 • Celkem má tabulka výher Rychlé 6 takto nachystaných 6 výherních pořadí.
Výherní pořadí Rychlé 6 Počet tažených čísel z osudí Výherní násobky při vsazení

10 Kč až 100 Kč

Výherní násobky při vsazení

200 Kč až 500 Kč

1. pořadí 6 10 000× 12 500×
2. pořadí 9 250× 250×
3. pořadí 12 50× 50×
4. pořadí 15
5. pořadí 18
6. pořadí 21

 Kromě už tak neobvyklých podmínek, o kterých jsme si pověděli nad tabulkou výher, si můžeš všimnout, že loterie Rychlá 6 má neobvyklosti i přímo v tabulce. V této loterii totiž opravdu záleží na tom, pro jak vysoký vklad se rozhodneš. Při vkladu nad 200 Kč se ti totiž tabulka výher pozmění a výherní násobky se zvýší.

Vedlejší hry Rychlé 6

Na rozdíl od většiny dalších rychlých loterií ti loterie Rychlá 6 nabízí i vedlejší hry. Tyto doplňkové hry ti Rychlá 6 nabízí v rámci jedné sázenky a je jen na tobě, zda se jich zúčastníš.

První vedlejší hrou loterie Rychlá 6 je hra s názvem Sudá nebo lichá, v níž máš za úkol tipnout si, zda v nadcházejícím slosování bude taženo více lichých nebo sudých čísel. Pokud však věříš, že sudých i lichých čísel bude v tažené kombinaci nerozhodně, pak můžeš zvolit možnost „Stejně“.

Druhou vedlejší hrou s totožným principem hry je hra s názvem Nízká nebo vysoká, která, jak už název napovídá, ti otevírá možnost tipnout si, zda ve slosování bude taženo více nízkých nebo vysokých čísel. Přičemž nízkými čísly jsou myšlena čísla v rozmezí 1 – 13 a vysokými jsou myšlena čísla v rozmezí 14 – 26.

Připomínáme, že se v této loterii losuje 21 čísel do hlavní hry a k těmto 21 číslům se pak dobírá ještě jedno, dvaadvacáté, náhodné číslo, které pomáhá k vyhodnocení vedlejších her. Proto máš možnost tipovat i situaci, ve které padne stejně sudých a lichých či vysokých a nízkých čísel.

Výherní tabulka vedlejších her Rychlé 6

Tady ani není nutno příliš slov. Mrkni níže na výhry ve vedlejších hrách loterie Rychlá 6 – Sudá nebo lichá a Nízká nebo vysoká. Výhry jsou i tentokrát ve formě výherních násobků, tvá konečná výhra proto závisí na tom, kolik si vsadíš. V případě Rychlé 6 a jejích vedlejších her si sázíš konkrétní částku přímo na konkrétní vedlejší hru. Z této sázky si pak můžeš vypočítat výhru pomocí výherních tabulek níže.

Tabulka výher doplňkové hry – Sudá nebo lichá

Tebou zvolená možnost Výherní násobek
Více sudých čísel
Stejný počet sudých i lichých čísel
Více lichých čísel

Tabulka výher doplňkové hry – Nízká nebo vysoká

Tebou zvolená možnost Výherní násobek
Více nízkých čísel
Stejný počet nízkých i vysokých čísel
Více vysokých čísel

Cena loterie hlavní i vedlejší hry Rychlé 6

Ceny v loterii Rychlá 6 jsou lehce rozdílné, než na jaké bys mohl být zvyklý u ostatních loterií. V Rychlé 6 si totiž můžeš nastavit sázenku přesně dle svého gusta a ona tě tak může stát od desetikoruny až po patnáct set korun.

V loterii Rychlá 6 si totiž sázíš jeden sloupeček o 6 číslech. Tenhle sloupeček je jediný, který si v sázence můžeš vsadit. A až si budeš jistý šesti čísly, která si vsadíš, tak se budeš muset ještě rozhodnout, nakolik těmto číslům věříš. V hlavní hře máš totiž možnost vsadit na svá čísla 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč nebo 500 Kč.

Stejné možnosti pak máš i ve vedlejších hrách Sudá nebo lichá a Nízká nebo vysoká. I v těch máš tedy možnost vybrat si jednu z osmi částek, kterou si vsadíš. Na každou z celkem tří her – hlavní a dvě vedlejší – si můžeš vsadit rozdílnou částku. Sázenka tě tak může stát od desíti korun – v případě, že si zahraješ pouze hlavní hru až po 1 500 Kč, v případě, že na všechny tři hry na sázence vsadíš maximální možnou sázku.

Nezapomeň, že výše sázky ovlivňuje výši tvé výhry – viz tabulka výher.

Kde a jak si vsadit Rychlou 6

Vzhledem k tomu, že opět hovoříme o loterii od Sazky, tak tě rozhodně nepřekvapí, že máš dvě možnosti, jak si Rychlou 6 vsadit:

 • Offline = na pobočce
 • Online = na webu Sazky

Pokud preferuješ sázení fyzických sázenek, pak si rozhodně vyraz ulovit svou sázenku na nejbližší, nebo tvé nejoblíbenější, místo s terminálem Sazky. Je na tobě, zda to bude tvůj oblíbený tabák, pošta nebo klidně samoobsluha nedaleko. Ať už to je jakkoli, tak si jednoduše vybereš místo, kam dorazíš a oslovíš obsluhu s tím, že by sis rád vsadil Rychlou 6 od Sazky. Obsluha ti poskytne sázenku a v případě jakéhokoli dotazu ti odpoví a pomůže se vším, co potřebuješ. Když budeš chtít, tak ti dokáže pomoci i se vsazením náhodných čísel.

Nebo pokud se rozhodneš pro online sázení Rychlé 6, pak nemusíš nikam chodit a nikoho oslovovat, ale celou zábavu si můžeš užít z pohodlí vlastního obýváku. Jediné, co k uzavření sázky potřebuješ je dokončená registrace na webu Sazky, pár korun na tvém hráčském účtu a zařízení s připojením na internet. Pak už jen stačí vyhledat web Sazky, přihlásit se a vsadit si Rychlou 6.

Slosování Rychlé 6

Loterie Rychlá 6 se stejně jako například loterie Kameny od Sazky losuje každých pět minut. Jedinou výjimkou je přestávka ve slosování, která probíhá každý den mezi 23:53 a 00:03.

Svou sázenku si přitom můžeš předplatit až na 12 slosování dopředu. V případě pětiminutových intervalů to znamená, že se hodinu nebudeš muset starat o to, zda máš vsazeno.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z Rychlé 6?

Tady bude opět záležet na tom, jak jsi uzavřel svou sázku.

Pokud sis vsadil na pobočce, pak si svou výhru můžeš jít ihned vyzvednout, pokud se jedná o výhru do 1 000 korun. Vydají ti ji na kterémkoli prodejním místě Sazky.

Pokud se však jedná o částku nad 1 000 korun, ale zároveň do sto tisíc Kč, pak se v daném prodejním místě musíš nejdříve domluvit s obsluhou.

Výhry nad 100 000 Kč, ale zároveň do 250 tisíc korun si můžeš vyzvednout ve vybraných prodejních místech Sazky, která jsou určena pro výplatu vysokých výher.

Při výhře nad 250 000 Kč je potřeba zavolat na Zákaznickou linku Sazky – telefonní číslo 266 121 212, kde ti jeden ze zaměstnanců sazky předá konkrétní informace o tom, kde a jak si výplatu převzít. Velmi pravděpodobně budeš pozván do sídla Sazky na adresu Evropská 866/69, Praha 6.

V případě, že sis vsadil online, tak nic takového řešit nemusíš. Svou výhru si můžeš vybrat v kterékoli kamenné pobočce, přičemž ti platí předem nastavený limit 5 000 Kč/den. A v případě, že si chceš vybrat výhru z pohodlí vlastního obýváku, tak platí limit 500 000 Kč/týden.

Podobné loterie

všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!