Mini Renta
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
365 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
Mini Renta

Jedna z novinek od Sazky, mladší sourozenec oblíbené Extra Renty, jak jinak bys ještě popsal novou loterii s názvem Mini Renta? Ať už tě napadá cokoli, tak se s námi nejdřív ze všeho pojď podívat, co ti tahle „mini“ loterie nabízí a jak si jí můžeš zahrát.

Co si o Mini Rentě přeješ vědět?

 • Historie Mini Renty
 • Rozdíl mezi Extra Rentou a Mini Rentou
 • Hlavní hra Mini Renty aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry Mini Renty
 • Pravděpodobnost výhry hlavní Mini Renty
 • Cena Mini Renty
 • Kde a jak si vsadit Extra Rentu
 • Slosování Mini Renty
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z Mini Renty?

Historie Mini Renty

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejmladších loterií Sazky, tak ti v této sekci nemáme moc co nabídnout. Snad jen, že loterie Mini Renta vznikla v roce 2023.

Rozdíl mezi Extra Rentou a Mini Rentou

Jak už ti název napovídá, tak rozdíl je především ve velikosti těchto loterií. Už jsme si to lehce naznačili v úvodu článku – Mini Renta je takovou mladší sestrou Extra Renty.

Mini Renta je menší, levnější, losuje se častěji a má „méně lákavou“ tabulku výher. V poměru cena/výhra/pravděpodobnost je však skvělá. Nejpodobnější se svým větším sourozencem Extra Rentou si je tak především tím, že peníze z výhry ti budou opět postupně vypláceny – u Mini Renty se však jedná o vyplácení denní, nikoli měsíční.

A i u téhle loterie platí, že pokud si přeješ mít peníze raději najednou, pak stačí zavolat do Sazky a domluvit se. Výhra ti pak místo denního vyplácení bude odeslána najednou.

Jaké jsou tedy rozdíly mezi Extra Rentou a Mini Rentou?

Extra Renta Mini Renta
Slosování 2 × týdně Každý den
Cena 25 Kč / 50 Kč za sloupec 10 Kč za sloupec
Velikost sázenky 4 sloupce 16 sloupců
Výhra 100 000 nebo 200 000 Kč/měsíčně 1 000 Kč/denně
Délka vyplácení výhry 20 let Rok
Výhra celkem 24 000 000 Kč/48 000 000 Kč 365 000 Kč

Hlavní hra Mini Renty aneb jaký je princip hry?

Principem hlavní hry Mini Renty je uhádnout 7 losovaných čísel. Každý den ve 20:00 se losuje sedm náhodných čísel Mini Renty, které si ty sám vybíráš na sázence. Každý sloupeček na sázence ti přitom nabízí množinu čísel od 1 do 24, ze které svá čísla vybíráš. V případě, že si nejsi jistý, jaká čísla vsadit, tak můžeš o pomoc požádat generátor náhodných čísel Sazky. Ten ti tvých sedm čísel vybere během setiny vteřiny a najdeš jej přímo v online sázence nebo o tuto možnost můžeš požádat obsluhu.

Celkem takto na jedné sázence můžeš vyplnit hned šestnáct sloupečků a vytvořit si tak šestnáct originálních sedmimístných číselných kombinací a předplatit si tak šestnáct šancí na výhru.

Mini Renta nenabízí žádnou vedlejší hru.

Výherní tabulka hlavní hry Mini Renty

Výherní tabulka Mini Renty se opět odvíjí od toho, kolik čísel z vítězné kombinace dokážeš trefit. Pokud jsi dítě štěstěny, pak rozhodně můžeš dosáhnout jackpotu, který už padl několikrát. Pokud však víš, že se tě běžně nedrží dostatečné štěstí na to, aby sis sáhl na první příčku – nezoufej. I na dalších výherních pořadích Mini Renty rozhodně najdeš výhry, které stojí za to. A za desetikorunu? Kdo by je nebral!

Výherní pořadí Mini Renty Počet uhodnutých čísel Výhry v Mini Rentě
1. pořadí – Jackpot 7 1 000 Kč denně na 1 rok
2. pořadí 6 1 000 Kč
3. pořadí 5 100 Kč
4. pořadí 4 20 Kč
5. pořadí 3 10 Kč

Pravděpodobnost výhry hlavní hry Mini Renty

Pojďme na to, co nás všechny zajímá. Jaká je šance, že vyhraješ 365 tisíc korun v Mini Rentě? Dozvíš se to níže v tabulce a rovnou v porovnání s Extra Rentou.

Tabulka – porovnání pravděpodobnosti v Mini a Extra Rentě

Výherní pořadí Mini Renty Počet uhodnutých čísel Pravděpodobnost výhry v Extra Rentě
1 ku
Pravděpodobnost výhry v Mini Rentě
1 ku
Výhry u Mini Renty
1. pořadí – Jackpot 7 4 272 048 346 104 1 000 Kč denně na 1 rok
2. pořadí 6 23 473 2 908 1 000 Kč
3. pořadí 5 626 121 100 Kč
4. pořadí 4 47 15 20 Kč
5. pořadí 3 8 4 10 Kč

Cena loterie Mini Renta

Kromě naprosto příznivé pravděpodobnosti ti Mini Renta nabízí také zábavu za pár korun. A to doslova! Jeden sloupeček tě vyjde na deset korun a i tenhle jeden sloupeček naprosto stačí na to, aby sis ulovil jackpot.

Pokud máš však raději vyšší hru, pak se s námi pojď podívat na to, kolik stojí taková plná sázenka Mini Renty. Samozřejmě, že i tentokrát cenu plné sázenky tvoří počet sloupečků × cena sloupečku + cena doplňkové hry. Mini Renta sice žádnou doplňkovou hru, ale za to sloupečků nabízí (skoro) nespočet.

Ceny Mini Renty:

 • Cena jednoho sloupečku Mini Renty je, jak jsme si již prozradili, 10 korun
 • A vzhledem k tomu, že si můžeš vsadit až 16 sloupečků v rámci jedné sázenky, tak plná sázenka tě vyjde na 160 Kč

Kde a jak si vsadit Mini Rentu

Nic, co by tě mělo překvapit. Sazka i tentokrát nabízí dvě možnosti, na které už jsi u ní nejspíše zvyklý. A tedy, můžeš si vsadit:

 • Offline = na pobočce s terminálem Sazky
 • Online = na webu Sazky

Pro offline, neboli klasické, sázení stačí, abys našel jedno z tobě nejbližších míst s terminálem Sazky a vydal se k němu. Může to být trafika, samoobsluha nebo klidně pošta nedaleko tvého domu. Každopádně, až na něj dojdeš, poznáš to – bude označené jako terminál Sazky. A bude tam čekat obsluha, která má všechny potřebné informace a zkušenosti na to, aby ti pomohla vsadit si Mini Rentu.

Druhou možností je, že se rozhodneš pro online sázení Extra Renty, a v takovém případě nemusíš nikam chodit ani nikoho oslovovat, ale celou zábavu si můžeš užít z pohodlí vlastního domova. Jediné, co k uzavření online sázky potřebuješ je dokončená registrace na webu Sazky, pár korun na tvém hráčském účtu a zařízení s připojením na internet. Pak už jen stačí vyhledat web Sazky, přihlásit se a vsadit si Mini Rentu.

Slosování Mini Renty

Mini Renta se, vcelku překvapivě, losuje každý den. V týdnu je tak hned sedm příležitostí, kdy můžeš vyhrát a ulovit si jackpot.

Slosování probíhá každý den ve 20:00. Své sázky tedy můžeš uzavírat do 19:00, sázenky odeslané nebo odevzdané po sedmé hodině budou zařazeny do slosování následujícího dne.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z Mini Renty?

Opět je všechno tak, jak jsi zvyklý. Při vyzvedávání tvé výhry z Mini Renty záleží jen na tom, jak jsi uzavřel svou sázenku – zda sis vybral online nebo offline cestu.

Pokud sis vsadil na pobočce, pak si svou výhru můžeš jít ihned vyzvednout, pokud se jedná o výhru do 1 000 korun. Vydají ti ji na kterémkoli prodejním místě Sazky.

Pokud se však jedná o částku nad 1 000 korun, ale zároveň do sto tisíc Kč, pak se v daném prodejním místě musíš nejdříve domluvit s obsluhou.

Výhry nad 100 000 Kč, ale zároveň do 250 tisíc korun si můžeš vyzvednout ve vybraných prodejních místech Sazky, která jsou určena pro výplatu vysokých výher.

Při výhře nad 250 000 Kč je potřeba zavolat na Zákaznickou linku Sazky – telefonní číslo 266 121 212, kde ti jeden ze zaměstnanců sazky předá konkrétní informace o tom, kde a jak si výplatu převzít. Velmi pravděpodobně budeš pozván do sídla Sazky na adresu Evropská 866/69, Praha 6.

V případě, že sis vsadil online, tak nic takového řešit nemusíš. Svou výhru si můžeš vybrat v kterékoli kamenné pobočce, přičemž ti platí předem nastavený limit 5 000 Kč/den. A v případě, že si chceš vybrat výhru z pohodlí vlastního obýváku, tak platí limit 500 000 Kč/týden.

Podobné loterie

všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!