Mičuda
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
10 000 000
Další slosování
Cena loterie
20
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
Mičuda

Ať už fandíš online sázení nebo si rád dojdeš na pobočku, loterie Mičuda je pro tebe. Dokáže ti z padesátikoruny vykouzlit milion a i když nic neuhodneš, tak tě odmění – zní to jako sen? Ale kdeže, to je loterie Mičuda od Fortuny.

Co si o loterii Mičuda přeješ vědět?

 • Hlavní hra loterie Mičuda aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry Mičudy
 • Vedlejší hry loterie Mičuda
 • Cena loterie/cena hlavní hry i vedlejší Mičudy
 • Kde a jak si vsadit loterii Mičuda
 • Slosování loterie Mičuda
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Mičuda?

Hlavní hra loterie Mičuda aneb jaký je princip hry?

Loterie Mičuda od Fortuny je jednou z her, kterou si můžeš zahrát jak na webu a v aplikaci, tak i na pobočce. Jak se ale Mičuda hraje? Základem celé hry je vsazení 6 čísel, které si můžeš vybrat z celkově 36 možných čísel (1 – 36).

Celá hry pak spočívá samozřejmě v tom, abys ulovil co nejvíce správně trefených čísel. Výhru získáš už za tři správně uhodnutá čísla, ale kdyby náhodou nebyl tvůj den a ty bys netrefil nic, tak u Mičudy nemusíš zoufat. Za trefení 0 správných čísel tě Fortuna s Mičudou odmění vrácením vkladu nebo tedy výhrou jednonásobku tvého vkladu.

Výherní tabulky hlavní hry Mičuda

Výherní tabulka loterie Mičuda je prostá a přesto poněkud zajímavá.
Ačkoli se zdá, že ti tabulka výher loterie Mičuda nabízí sedm výherních pořadí, tak ti ve skutečnosti nabízí pouze 4 výherní pořadí a jedno vrácení vkladu v případě, že správně netipneš ani jedno číslo. V případě, že uhodneš správně jedno nebo dvě čísla, tak nevyhráváš nic a skutečné výhry přicházejí až s uhodnutím 3 a více čísel.
Mrkni tedy níže a objev, co vše ti tabulka loterie Mičuda od Fortuny doopravdy nabízí.

Nejspíš tě nepřekvapí, že i tentokrát je tabulka výher plná výherních násobků.  Pro určení konkrétní výhry tak budeš muset vynásobit tvůj vklad do sázky s odpovídajícím výherním násobkem (ten nalezneš na příslušném výherním pořadí).

Tabulka výher loterie Mičuda

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1. 6 20 000×
2. 5 200×
3. 4 20×
4. 3
5. 2
6. 1
7. 0

 Vedlejší hry loterie Mičuda

Jedinou vedlejší hrou loterie Mičuda je doplňková loterie Mičuda plus.

Mičuda plus se losuje spolu s čísly do hlavní hry Mičudy a právě díky Mičudy plus získáš zpět svůj vklad ve chvíli, kdy neuhodneš žádné číslo. Mičuda plus totiž funguje tak, že jeho „správnými výsledky“ je oněch třicet čísel, které zůstaly v osudí po tažení 6 čísel hlavní hry Mičudy. Pokud se tvých 6 čísel shoduje s jakýmikoli šesti čísly v osudí Mičudy plus = pokud ani jedno tvé číslo nebylo vylosováno v hlavní hře, vyhráváš výhru ve výši jednonásobku tvého vkladu v doplňkové loterii Mičuda plus.

Výherní tabulka pro Mičudu plus není třeba, jelikož výhra v této doplňkové loterii je zahrnuta už v klasické výherní tabulce Mičudy. Jedná se o takzvané sedmé výherní pořadí.

Cena hlavní i vedlejší hry Mičuda

Ani tady tě nepřekvapíme, jelikož i u Mičudy od Fortuny platí klasické ceny Fortuny.
Ceny loterie Mičuda od Fortuny krátce a přehledně v bodech:

 • Minimální sázka do hlavní hry loterie Mičuda je 20 Kč
 • Maximální sázky do hlavní hry loterie Mičuda je 500 Kč

Vedlejší hra loterie Mičuda, tedy doplňková loterie Mičuda plus, tě nestojí nic a účastníš se jí automaticky vždy, když podáš sázenku do loterie Mičuda.
Vzhledem k tomu, že výherní tabulka je stanovena za pomocí výherních násobků a nejvyšší výherní násobek je 20 000× (v případě, že uhodneš správně všech 6 čísel, přičemž maximální cena loterie je 500 , tak nejvyšší možná výhra, kterou si můžeš v loterii Mičuda od Fortuny ulovit je krásných 10 000 000 korun!

Kde a jak si vsadit loterii Mičuda

Loterii Mičuda si můžeš vsadit dvěma způsoby a to:

 • Na webu Fortuny či v aplikaci Fortuny
 • Na pobočce Fortuny

Buď se rozhodneš pro online sázení Mičudy a v takovém případě nemusíš nikam chodit a nikoho oslovovat, ale celou zábavu si můžeš užít z pohodlí vlastního křesla. Přičemž jediné, co k uzavření sázky potřebuješ je dokončená registrace na webu Fortuny, pár korun na tvém hráčském účtu (minimálně 20 Kč) a zařízení s připojením na internet – toť vše. Pak už jen stačí vyhledat web Fortuny nebo otevřít její aplikace, přihlásit se a vsadit si Mičudu s tebou zvolenými šesti čísly.

Nebo si tedy vyhledáš nejbližší pobočku Fortuny, v případě, že nevíš kde je nejbližší, tak neváhej mrknout do mapy poboček a vyrazíš ven. Obsluha na pobočce ti sice neposkytne sázenku Mičudy, ale stačí, když jí řekneš, co chceš hrát a jaká čísla chceš vsadit a ona ti sázenku vyplní. Dokáže ti i pomoci se vsazením náhodných čísel. Poté, co vyplní tvou sázenku, tak už jen zaplatíš tebou vybraný vklad (20 – 500 Kč), vezmeš si potvrzení o platbě, které slouží jako fyzická sázenka a máš vsazeno!

Slosování loterie Mičuda

Slosování loterie Mičuda od Fortuny probíhá každý den, včetně svátků a víkendu v 18:00. Jedinou výjimkou v tomto slosování je 24. a 31. 12., kdy slosování probíhá v 15:00.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Mičuda?

U Fortuny si můžeš vybrat svou výhru třemi možnostmi:

 • Převodem na svůj bankovní účet
 • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
 • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu na bankovní účet je u Fortuny nastaven minimální možný výběr, který je stanoven na 10 Kč, přičemž maximální výše výběru/převodu stanovenou nemáš. Postup převodu peněz z tvého herního konta na tvůj bankovní účet je naprosto snadný. Jediné, co pro přepis peněz musíš udělat je to, že se přihlásíš do svého hráčského účtu na Fortuně a proklikáš se do sekce Vklady a výběry. V téhle sekci následně vyber možnost Žádost o výběr, kde si jen vyber tebou preferovanou platební metodu a vypiš částku, kterou chceš vybrat. Pak už jen stačí, abys svou volbu potvrdil žlutým tlačítkem „Vybrat“ a počkal, až ti peníze připlují na tvůj bankovní účet.

Pokud preferuješ spíš hotovost, pak se můžeš rozhodnout pro možnost výběru na pobočce Fortuny. V první fázi tohoto výběru výhry budeš postupovat naprosto totožně, akorát místo výběru platby na účet klikneš na možnost „Výběr na pobočce“ a opět vyplníš částku, kterou si přeješ vybrat ze svého účtu. Následně ti Fortuna zašle SMS s kódem, který nesmíš ztratit – jen díky tohohle kódu ti totiž obsluha tebou vybrané pobočky vydá požadovanou hotovost. Stačí obsluze dané pobočky sdělit přezdívku (nick), který používáš na Fortuně a následně kód, který jsi obdržel v SMS zprávě. Poté už si můžeš užívat nově nabytých peněz!

Pokud ses rozhodl pro uzavření sázky na pobočce, tak tvou jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Pokud je tvá výhra nižší než 30 tisíc, pak ti bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud sis však zvládl ulovit vyšší výhru a rád by sis ji vybral v hotovosti, budeš muset zavolat na tebou vybranou pobočku a domluvit se. Ale i tady pozor – pokud jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budeš muset osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si svou výhru tam.

Podobné loterie

Všechno nebo nic
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Šťastné datum
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
50
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Rychlé kačky
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
5
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!