Meloun
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
20
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
Meloun

Sesterská hra loterie 20 z 80 je tady! Málo známá loterie Meloun a vše, co si o ní přeješ vědět už teď u nás na webu. Pojď zjistit podrobnější informace o slosování, ceně loterie, doplňkových hrách a spoustu dalšího.

Co si o loterii Meloun přeješ vědět?

 • Hlavní hra loterie Meloun aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry Melounu
 • Vedlejší hry loterie Meloun
 • Výherní tabulka vedlejší hry loterie Meloun
 • Cena loterie/cena hlavní i vedlejší hry Melounu
 • Kde a jak si vsadit loterii Meloun
 • Slosování loterie Meloun
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Meloun?

Hlavní hra loterie Meloun aneb jaký je princip hry?

Mezi loterií Meloun a loterií 20 z 80 je stejný vztah jako mezi loteriemi Trojka a 3 z 21!

Loterie Meloun od Fortuny je tedy taková sesterská loterie hry 20 z 80. V Melounu však, na rozdíl od loterie 20 z 80, vybíráš vždy konkrétně osm čísel. Nemůžeš si tedy volit, kolik čísel si chceš vsadit, zkrátka musíš vsadit osm. Těchto osm čísel si přitom volíš z celkem 80 možných.

Při slosování je následně taženo dvacet čísel z oněch 80. Tvým cílem tak, samozřejmě je, správně tipnout osm čísel, které budou taženy v následujícím slosování.
Výhry, které ti následně loterie Meloun nabízí, jsou odstupňované podle počtu čísel, které se ti podaří správně uhodnout.

Vedlejší hru ti loterie Meloun sice neposkytuje, ale i přesto pro tebe máme informace o loterii 20 z 80 od Fortuny, která funguje jako taková malá doplňková hra. Loterie 20 z 80 a Meloun od Fortuny totiž sdílí pravidla, herní čísla, slosování i výsledky. Hlavní rozdíl mezi těmito loteriemi tak je především ve výši vkladu a výherní tabulce.

Výherní tabulka hlavní hry Melounu

Výherní tabulka loterie Meloun je klasická a naprosto jednoduchá.

Vsadíš si tedy jednoduše 8 čísel z 80 a ulovíš si tu výhru, která se nachází na odpovídajícím výherním pořadí. Pro minimální výhru, nebo tedy návrat vkladu, musí u Melounu uhádnout alespoň 4 čísla. A ačkoli jsou ve výherní tabulce opět jen výherní násobky, tak cena loterie je pevně stanovená Fortunou a ty si tak v sloupečku vedle násobků můžeš ulovit i informace o tom, kolik si v jednotlivých výherních pořadích můžeš odnést.

Název loterie je přitom odvozen od hlavní výhry v této loterii, která ti umožňuje ulovit si až milion korun!

Tabulka výher v loterii Meloun

Výherní pořadí Melounu Počet uhodnutých čísel Výherní násobek Výhra při základním vkladu 20 Kč
1. výherní pořadí 8 50 000× 1 000 000 Kč
2. výherní pořadí 7 500× 10 000 Kč
3. výherní pořadí 6 50× 1 000 Kč
4. výherní pořadí 5 100 Kč
5. výherní pořadí 4 20 Kč

Vedlejší hry loterie Meloun (loterie 20 z 80)

Vedlejší hru jako takovou loterie Meloun nemá, jak už ale tušíš – minimálně z názvu, tak tenhle odstavec bude patřit loterii 20 z 80 od Fortuny. Obě loterie se totiž losují zaráz a sdílí jedny výsledky. To znamená, že se táhne v jednom losování osm čísel a jak loterie Meloun, tak loterie 20 z 80 sdílí tažená čísla.

Loterie 20 z 80 má prakticky naprosto stejná pravidla jako loterie Meloun. Jediné, v čem se loterie mezi sebou liší je výherní tabulka a výše maximální a minimální sázky na jedno slosování.

Výherní tabulka vedlejší hry loterie Meloun (loterie 20 z 80)

Pokud sis přečetl předchozí odstavec, tak dobře víš, že v tomhle odstavci nebude výherní tabulka žádné doplňkové hry loterie Melounu, ale bude tady výherní tabulka loterie 20 z 80. Je tomu tak proto, že tato loterie nemá žádnou vlastní doplňkovou hru, ale za to s loterií 20 z 80 sdílí tolik společného – od pravidel a slosování až po výsledky, že se prakticky jedná o jednu loterii.

Loterie 20 z 80 na rozdíl od loterie Meloun však nenabízí žádné odstupňované výhry. V loterii 20 z 80 od Fortuny si můžeš vsadit 1 až 8 čísel a všechny vsazená čísla musíš uhodnout, v případě, že správně trefíš nižší počet čísel, než jaký si vsadil, tak nevyhráváš nic. Ani výši svého vkladu zpět.

Tabulka výher loterie 20 z 80

Počet vsazených čísel

Výherní násobky
Počet uhodnutých čísel 1 2 3 4 5 6 7 8
1

2

3

4

5

6

7

8

× × × × × × ×
× 10× × × × × × ×
× × 50× × × × × ×
× × × 200× × × × ×
× × × × 1 000× × × ×
× × × × × 5 000× × ×
× × × × × × 25 000× ×
× × × × × × × 123 018×

Cena hlavní i vedlejší hry Melounu

Na rozdíl od loterie 20 z 80, máš u Melounu možnost jediného vkladu a tím je vklad na hlavní hru ve výši 20 Kč.

Kde a jak si vsadit loterii Meloun

Loterii Meloun si můžeš vsadit dvěma způsoby a to:

 • Na webu Fortuny či v aplikaci Fortuny
 • Na pobočce Fortuny

Rozhodnutí je opět jen a jen na tobě. Záleží totiž na tom, co preferuješ – sázíš raději na pobočce nebo z pohodlí domova? Loterie Meloun ti totiž nabízí obě možnosti! Buď se tedy rozhodneš pro online sázení loterie Meloun a v takovém případě nemusíš nikam chodit a nikoho oslovovat, ale celou zábavu si můžeš užít z pohodlí vlastního křesla. Přičemž jediné, co k uzavření sázky potřebuješ je dokončená registrace na webu Fortuny, pár korun na tvém hráčském účtu (minimálně 20 Kč) a zařízení s připojením na internet – toť vše. Pak už jen stačí vyhledat web Fortuny nebo otevřít její aplikace, přihlásit se a vsadit si loterii Meloun s tebou zvolenými čísly.

Nebo si tedy vyhledáš nejbližší pobočku Fortuny, v případě, že nevíš kde je nejbližší, tak neváhej mrknout do mapy poboček a vyrazíš ven. Obsluha na pobočce ti sice neposkytne sázenku loterie Meloun, ale stačí, když jí řekneš, co chceš hrát a jaká čísla chceš vsadit a ona ti sázenku vyplní. Dokáže ti i pomoci se vsazením náhodných čísel. Poté, co vyplní tvou sázenku, tak už jen zaplatíš tebou vybraný vklad, vezmeš si potvrzení o platbě, které slouží jako fyzická sázenka a máš vsazeno!

Slosování loterie Meloun

Loterie Meloun od Fortuny ti, stejně jako loterie 20 z 80, ti nabízí denně hned dvě slosování! První tah se losuje každý den v 15:00 a druhý tah se losuje o tři hodin později, tedy v 18:00. O svátcích a víkendech se losuje pouze druhý tah a losování tak probíhá pouze v 18:00.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Meloun?

U Fortuny si můžeš vybrat svou výhru třemi možnostmi:

 • Převodem na svůj bankovní účet
 • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
 • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu na bankovní účet je u Fortuny nastaven minimální možný výběr, který je stanoven na 10 Kč, přičemž maximální výše výběru/převodu stanovenou nemáš. Postup převodu peněz z tvého herního konta na tvůj bankovní účet je naprosto snadný. Jediné, co pro přepis peněz musíš udělat je to, že se přihlásíš do svého hráčského účtu na Fortuně a proklikáš se do sekce Vklady a výběry. V téhle sekci následně vyber možnost Žádost o výběr, kde si jen vyber tebou preferovanou platební metodu a vypiš částku, kterou chceš vybrat. Pak už jen stačí, abys svou volbu potvrdil žlutým tlačítkem „Vybrat“ a počkal, až ti peníze připlují na tvůj bankovní účet.

Pokud preferuješ spíš hotovost, pak se můžeš rozhodnout pro možnost výběru na pobočce Fortuny. V první fázi tohoto výběru výhry budeš postupovat naprosto totožně, akorát místo výběru platby na účet klikneš na možnost „Výběr na pobočce“ a opět vyplníš částku, kterou si přeješ vybrat ze svého účtu. Následně ti Fortuna zašle SMS s kódem, který nesmíš ztratit – jen díky tohohle kódu ti totiž obsluha tebou vybrané pobočky vydá požadovanou hotovost. Stačí obsluze dané pobočky sdělit přezdívku (nick), který používáš na Fortuně a následně kód, který jsi obdržel v SMS zprávě. Poté už si můžeš užívat nově nabytých peněz!

Pokud ses rozhodl pro uzavření sázky na pobočce, tak tvou jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Pokud je tvá výhra nižší než 30 tisíc, pak ti bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud sis však zvládl ulovit vyšší výhru a rád by sis ji vybral v hotovosti, budeš muset zavolat na tebou vybranou pobočku a domluvit se. Ale i tady pozor – pokud jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budeš muset osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si svou výhru tam.

Podobné loterie

Všechno nebo nic
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Šťastné datum
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
50
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Rychlé kačky
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
5
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!