Korunka Kombi
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
12 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
Korunka Kombi

Loterie tak trochu jinak – to je Korunka Kombi. Pojď se s námi podívat na princip hry, pravidla a spoustu dalších informací, které by tě o této loterii mohly zajímat!

Co si o Korunce Kombi přeješ vědět?

 • Hlavní hra loterie Korunka Kombi aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry Korunky Kombi
 • Pravděpodobnost výhry hlavní hry Korunky Kombi
 • Cena loterie/cena hlavní hry Korunky Kombi
 • Kde a jak si vsadit loterii Korunku Kombi
 • Slosování Korunky Kombi
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Korunka Kombi

Hlavní hra loterie Korunka Kombi aneb jaký je princip hry?

Loterie Korunka Kombi je hodně specifická a různorodá. Jde totiž o systémovou sázku Korunky Hop Trop. Odpověď na otázku, co to taková systémová sázka je, najdeš níže. Každopádně – běžně je systémová sázka typ sázky, kterou lze uzavřít v rámci jedné loterie na čísla dané loterie. Korunka to však posunula dál a vytvořila ze systémové sázky celou novou loterii.

Principem Korunky Kombi tak je vsazení 3 až 16 čísel, z nichž se rozhodneš, zda chceš vytvořit jedno až pětičíselné kombinace. V Korunce Hop Trop totiž sázíš na jedno až pět čísel dle vlastního rozhodnutí, a právě proto v Korunce Kombi tebou zvolená čísla budou skládat jedno až pětičíselné kombinace.

Ty si pak můžeš vsadit na dané kombinace. Kombinace s daným počtem čísel – sólo, dvě čísla, tři, čtyři či pět. Přičemž online sázenka ti sdělí, kolik kombinací z daného počtu vybraných čísel vznikne – vsadit si musíš všechny možné existující kombinace. Nemůžeš tedy říct, že chceš například jen polovinu třímístných kombinací. Musíš si vsadit všechny existující třímístné kombinace. Přičemž každou existující kombinaci lze vsadit minimálně za 1 korunu a všechny stejno-číselné kombinace musí být vsazeny za stejně vysokou sázku.

Co je to systémová sázka?

Systémová sázka je typ sázky, který ti umožňuje vsadit si více čísel, než dovolují původní pravidla loterie. Tato čísla následně generátor číselných kombinací vezme a vytvoří všechny existující kombinace, které lze vsadit. V případě vsazení 8 čísel na loterii, kde lze vsadit 6 čísel, vytvoří generátor všechny existující šestimístné kombinace, které lze z tebou vybraných čísel vsadit.
Dejme tomu, že si vybereš A, B, C, D, E, F, G, H na šestimístnou loterii. Generátor za tebe vytvoří tedy kombinace jako:

 • A, B, C, D, E, F
 • B, C, D, E, F, G
 • C, D, E, F, G, H
 • A, C, D, E, F, G
 • A, B, D, E, F, G
 • A, B, C, E, F, G7
 • a všechny další existující kombinace

Ne každá loterie však podporuje systémové sázky. Z těch, které rozhodně znáš tenhle typ sázky, však podporuje například Sportka, Eurojackpot či Euromiliony.

Výherní tabulka hlavní hry Korunky Kombi

Ve výherní tabulce loterie Korunka Kombi tentokrát nalezneš jen a jen výherní násobky.

Znamená to tedy, že výše tvé výhry je opět ovlivněná výší tvé sázky. Maximální vklad je u všech sázek nasrtaven tak, abys nemohl překročit maximální možnou výhru, která je krásných 12 000 000 korun.

Tabulka výher loterie Korunky Kombi

Počet tipovaných čísel   Sázka na následující počet čísel
5 4 3 2 1
6-16 Uhodnuto
čísel
6 1 200 000× 127 500× 11 000× 675× 30×
5-16 5 200 000× 42 500× 5 500× 450× 25×
4-16 4 8 500× 2 200× 270× 20×
3-16 3 550× 135× 15×
3-16 2 45× 10×
3-16 1

Pravděpodobnost výhry hlavní hry Korunky Kombi

Tady tě budeme muset zklamat. Vzhledem k tomu, že se jedná o systémovou sázku, tak existující číselné kombinace, které si můžeš vsadit, jsou skoro nekonečné. Dobře – nejsou úplně nekonečné, ale pohybují se v tisících. Proto je výpočet pravděpodobnosti je přespříliš složitý a nelze jej konkrétně vypočítat, protože je prakticky individuální pro každou sázku.

Cena loterie hlavní hry Korunky Kombi

V loterii Korunka Kombi je cena sázky hodně individuální téma. Jak už jsme si na začátku tohohle detailu loterie prozradili, tak minimální sázka na číselnou kombinaci v loterii Korunka Kombi je 1 Kč, kombinací však můžeš vsadit stovky. Počet kombinací přitom záleží na tom, kolik čísel volíš a zda chceš vsadit na sólo, dvojmístné, trojmístné, čtyř či pětimístné číselné kombinace. Na každou kombinaci přitom musíš vsadit stejnou sázku.

Minimální cena sázenky je 10 Kč.

Kde a jak si vsadit loterii Korunku Kombi

Korunku Kombi a i další loterie Korunky si můžeš vsadit:

 • Offline, v trafice GECO
 • Online, na webu či v aplikaci Korunky

Pokud preferuješ fyzické sázenky, pak se rozhodně vydej do nejbližší pobočky trafiky GECO. Tam najdeš sázenky všech loterií Korunky a spolu s nimi tě na místě bude čekat obsluha, která ti poradí, jak sázenku loterie Kombi správně vyplnit a to i v případě, že by sis rád vsadil náhodnou kombinaci čísel.
Pokud s sebou v pobočce trafiky budeš mít svou kartu Korunka klubu, tak si můžeš na místě nechat přičíst káčka. Platit káčky však nemůžeš, to lze pouze při online sázení.

Inu a online sázení probíhá přesně tak, jak jsi zvyklý. Na webu nebo v aplikaci Korunky se přihlásíš, poté si najdeš loterii Korunka Kombi, rozklikneš si ji, vyplníš tiket vlastními čísly nebo se rozhodneš pro náhodný tip a vsadíš si. A to vše z pohodlí vlastního gauče! Tak jednoduché to je.

Slosování Korunky Kombi

Slosování Korunky Kombi je stejné, jako u všech ostatních loterií Korunky. Své sázky do loterie Kombi můžeš podávat každý den do 14:00 a do 18:00. Slosování poté probíhá deset minut po uzavření sázek, tedy ve 14:10 probíhá odpolední slosování a večerní slosování probíhá v 18:10.

Všechna slosování můžeš sledovat živě na webu Korunky.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Korunka Kombi?

Místa, kde si můžeš svou výhru vyzvednout z loterií Korunky se různí podle toho, jakou částku vyhraješ. V každém případě je nutné posívat se na stránkách Korunky na mapu, v niž najdeš zobrazené pobočky České pošty, trafik GECO, Chance a Tipsportu, v nichž si můžeš danou výhru vyzvednout.

Výhry se dělí podle částek – do 10 000 korun a od desíti tisíc do 250 tisíc korun. V případě výhry nad 250 000 korun pak stačí zavolat na centrum výher Korunky, tedy na číslo +420 311 633 179, kde ti poradí jak postupovat dál.

Podobné loterie

Všechno nebo nic
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Šťastné datum
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
50
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Rychlé kačky
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
5
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!