Korunka Kombi plus
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
Další slosování
Cena loterie
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
Korunka Kombi plus

Rozsáhlejší systémová sázky loterie Hop Trop, obsáhlejší verze loterie Korunky Kombi – o čem je řeč? No přece o loterii Korunka Kombi plus. Pojď se s námi podívat na princip hry, cenu i podrobné informace o této loterii.

Co si o Korunce Kombi plus přeješ vědět?

 • Hlavní hra loterie Korunka Kombi plus aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry Korunky Kombi plus
 • Pravděpodobnost výhry hlavní hry Korunky Kombi plus
 • Cena loterie/cena hlavní hry Korunky Kombi plus
 • Kde a jak si vsadit loterii Korunku Kombi plus
 • Slosování Korunky Kombi plus
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Korunka Kombi plus

Hlavní hra loterie Korunka Kombi plus aneb jaký je princip hry?

Loterie Korunka Kombi pluis je pouze takzvaným rozšířením loterie Korunka Kombi. Opět jde o velmi specifickou a zajímavou loterii. I tentokrát se totiž jedná o systémovou sázku loterie Korunky Hop Trop.

Odpověď na otázku, co to taková systémová sázka je, najdeš níže. Každopádně – běžně je systémová sázka typ sázky, kterou lze uzavřít v rámci jedné loterie na čísla dané loterie. Korunka to však posunula dál a vytvořila ze systémové sázky celou novou loterii.

Principem Korunky Kombi plus je vsazení 2 až 32 čísel, které můžeš rozdělit až do 17 skupin. Do každé ze skupin můžeš zahrnout jedno až pět čísel – vytvořit v nich tedy opět jedno až pětičíselné kombinace. V Korunce Hop Trop totiž sázíš na jedno až pět čísel dle vlastního rozhodnutí, a právě proto v Korunce Kombi plus tebou zvolená čísla budou skládat jedno až pětičíselné kombinace.

Sedmnáctá skupina se přitom označuje jako „Tutovka“, což znamená, že číslo nebo čísla přiřazené do této skupiny se přiřadí ke všem vsazeným skupinám. V případě, že si tedy v tutovce vybereš dvojčíslí – všechny ostatní řádky musí mít maximálně tři čísla – nikdy totiž nesmíš mít vsazeno více než 5 čísel v jedné skupině. Tvá skupina + číslo/čísla v tutovce = maximálně 5 čísel.

Jedno číslo, například 16, může být v loterii Korunka Kombi plus tipnuto vícekrát, musí však být v rozdílných skupinách.

Co je to systémová sázka?

Systémová sázka je typ sázky, který ti umožňuje vsadit si více čísel, než dovolují původní pravidla loterie. Tato čísla následně generátor číselných kombinací vezme a vytvoří všechny existující kombinace, které lze vsadit. V případě vsazení 8 čísel na loterii, kde lze vsadit 6 čísel, vytvoří generátor všechny existující šestimístné kombinace, které lze z tebou vybraných čísel vsadit.
Dejme tomu, že si vybereš A, B, C, D, E, F, G, H na šestimístnou loterii. Generátor za tebe vytvoří tedy kombinace jako:

 • A, B, C, D, E, F
 • B, C, D, E, F, G
 • C, D, E, F, G, H
 • A, C, D, E, F, G
 • A, B, D, E, F, G
 • A, B, C, E, F, G7
 • a všechny další existující kombinace

Ne každá loterie však podporuje systémové sázky. Z těch, které rozhodně znáš tenhle typ sázky, však podporuje například Sportka, Eurojackpot či Euromiliony.

Výherní tabulka hlavní hry Korunky Kombi plus

Výherní tabulka loterie Korunka Kombi plus je velmi individuální vzhledem k rozsahu možností, které ti tato loterie nabízí. Sepsat všechny tyto možnosti do jedné tabulky by znamenalo mít tabulku přes celou stránku, možná dvě či tři.

Předpokládanou výši svých výher se tak dozvíš ve své online sázence, kde ti ji kalkulátor rovnou vypočítá a aktualizuje dle tebou zvolených čísel a možností.

Pravděpodobnost výhry hlavní hry Korunky Kombi plus

Ze stejného důvodu, z něhož ti nedokážeme doručit výherní tabulku loterie Korunka Kombi plus, ti nedokážeme ulovit ani informace o pravděpodobnosti výhry v této loterii. Opět se jedná o natolik individuální a specifické číselné kombinace, které si v sázence můžeš navolit, že není možné určit, co si vsadíš a jakou má daná kombinace pravděpodobnost výhry.

Výpočet pravděpodobnosti je v této loterii opět přespříliš složitý a nelze jej konkrétně vypočítat, protože je prakticky individuální pro každou sázku.

Cena loterie hlavní hry Korunky Kombi plus

V loterii Korunka Kombi plus funguje cena sázek dost podobně, jako v loterii Korunka Kombi.

Můžeš si vybrat, zda si věříš, že uhodneš alespoň jednu číselnou kombinace (skupinu), nebo zda si věříš na dvojice, trojice, čtveřice či pětice skupin. Můžeš, samozřejmě, označit i více možností. Přičemž minimální sázka na skupinu je 1 Kč a minimální cena sázenky je 10 Kč.

Kde a jak si vsadit loterii Korunku Kombi plus

Korunku Kombi plus a i další loterie Korunky si můžeš vsadit:

 • Offline, v trafice GECO
 • Online, na webu či v aplikaci Korunky

Pokud preferuješ fyzické sázenky, pak se rozhodně vydej do nejbližší pobočky trafiky GECO. Tam najdeš sázenky všech loterií Korunky a spolu s nimi tě na místě bude čekat obsluha, která ti poradí, jak sázenku loterie Korunka Kombi plus správně vyplnit a to i v případě, že by sis rád vsadil náhodnou kombinaci čísel.
Pokud s sebou v pobočce trafiky budeš mít svou kartu Korunka klubu, tak si můžeš na místě nechat přičíst káčka. Platit káčky však nemůžeš, to lze pouze při online sázení.

Inu a online sázení probíhá přesně tak, jak jsi zvyklý. Na webu nebo v aplikaci Korunky se přihlásíš, poté si najdeš loterii Korunka Kombi plus, rozklikneš si ji, vyplníš tiket vlastními čísly nebo se rozhodneš pro náhodný tip a vsadíš si. A to vše z pohodlí vlastního gauče! Tak jednoduché to je.

Slosování Korunky Kombi plus

Slosování Korunky Kombi plus tě nijak nepřekvapí! Stejně jako u všech ostatních loterií Korunky i v Korunce Kombi plus můžeš své sázenky podávat každý den do 14:00 a do 18:00. Slosování poté probíhá deset minut po uzavření sázek, tedy ve 14:10 probíhá odpolední slosování a večerní slosování probíhá v 18:10.

Všechna slosování můžeš sledovat živě na webu Korunky.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Korunka Kombi plus?

Místa, kde si můžeš svou výhru vyzvednout z loterií Korunky se různí podle toho, jakou částku vyhraješ. V každém případě je nutné posívat se na stránkách Korunky na mapu, v niž najdeš zobrazené pobočky České pošty, trafik GECO, Chance a Tipsportu, v nichž si můžeš danou výhru vyzvednout.

Výhry se dělí podle částek – do 10 000 korun a od desíti tisíc do 250 tisíc korun. V případě výhry nad 250 000 korun pak stačí zavolat na centrum výher Korunky, tedy na číslo +420 311 633 179, kde ti poradí jak postupovat dál.

Podobné loterie

Všechno nebo nic
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Šťastné datum
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
50
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Rychlé kačky
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
5
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!