9 ze 49
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
10 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
9 ze 49

U nás si ulovíš všechny potřebné informace o loteriích. Tentokrát si tady povíme o loterii 9 ze 49 od Fortuny, kterou pro tebe máme rozepsanou do detailu. Pojď zjistit, kdy probíhá slosování téhle loterie, co musíš udělat pro výhru hlavní ceny a spoustu dalších informací!

Co si o loterii 9 ze 49 přeješ vědět?

 • Hlavní hra loterie 9 ze 49 aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry 9 ze 49
 • Vedlejší hry loterie 9 ze 49
 • Výherní tabulka vedlejší hry 9 ze 49
 • Cena loterie/cena hlavní hry i vedlejší 9 ze 49
 • Kde a jak si vsadit loterii 9 ze 49
 • Slosování loterie 9 ze 49
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie 9 ze 49?

Hlavní hra loterie 9 ze 49 aneb jaký je princip hry?

Hlavní hra loterie 9 ze 49 má naprosto jednoduchý princip. V téhle hře stačí, aby sis zvolil 1 až 6 čísel ze 49 možných, přičemž při slosování je následně taženo 9 výherních čísel.
Opravdu to zní jednoduše, že? Loterie má však malinkatý háček. Pro úspěch a tedy i výhru v téhle loterii musíš správně trefit všechna tebou vsazená čísla. Pokud se tedy rozhodneš vsadit pouze dvě čísla, musíš si být jistý, že to jsou dvě čísla, která zkrátka padnou ve slosování. Stejně tak, pokud se rozhodneš pro šest čísel, pokud bude vylosováno jen pět z nich, tak nevyhráváš nic.

Jak sám níže uvidíš, tak tabulka výher jednoduše nenabízí žádné druhé ani jiné nižší pořadí výher – zkrátka buď vyhraješ, nebo ne.

Výherní tabulka hlavní hry 9 ze 49

Bohužel, je to tak – následující tabulka výher nenabízí žádné nižší výherní pořadí. Všechna čísla, která vsadíš, musíš i trefit. Na výběr však máš mezi 1 a 6 čísly k vsazení a je jen na tobě, jestli půjdeš po „tutovce“ a vsadíš jedno číslo nebo si budeš opravdu věřit a rozhodneš se vsadit čísel šest.
Výherní tabulka je zas a znova plná výherní násobků, tentokrát jsme ti však vpravo přidali sloupeček, který ti odhaluje konkrétní částky, které můžeš vyhrát už při minimálním vkladu 10 Kč.

Tentokrát tady pro tebe máme nachystanou jen jednu tabulku výher a je to tím, že loterie 9 ze 49 nenabízí žádnou doplňkovou hru.

Základní tabulka výher loterie 9 ze 49

Počet vsazených čísel Počet uhodnutých čísel Výherní násobek Možná výhra při minimální sázce 10 Kč
1 číslo 1 číslo 40 Kč
2 čísla 2 čísla 22× 220 Kč
3 čísla 3 čísla 150× 1 500 Kč
4 čísla 4 čísla 1 000× 10 000 Kč
5 čísel 5 čísel 9 000× 90 000 Kč
6 čísla 6 čísla 100 000× 1 000 000 Kč

Cena hlavní hry 9 ze 49

Vzhledem k tomu, že výherní tabulka loterie 9 ze 49 od Fortuny srší výherními násobky, tak jako správný lovec hazardu už určitě tušíš, že cena loterie bude opět pohyblivá. A je to tak, cena za sázku závisí především na tvém rozhodnutí.

Cena hlavní hry 9 ze 49 má totiž pouze dvě podmínky:

 • Minimální cena sázky je 10 Kč.
 • Maximální výhra v loterii 9 ze 49 nesmí přesáhnout částku 10 000 000 Kč.

Pro přehlednost, abys nemusel složitě počítat výherní násobky a zjišťovat, jaká je tedy maximální výše sázky v jednotlivých možnostech hry, tak pro tebe máme nachystanou přehlednou tabulku.

Tabulka maximální výše sázky v loterii 9 ze 49

Počet vsazených čísel Minimální cena sázenky Maximální cena sázenky
6 vsazených čísel 10 Kč 100 Kč
5 vsazených čísel 10 Kč 1 111 Kč
4 vsazená čísla 10 Kč 10 000 Kč
3 vsazená čísla 10 Kč 66 666 Kč
2 vsazená čísla 10 Kč 454 545 Kč
1 vsazené číslo 10 Kč 2 500 000 Kč

Kde a jak si vsadit loterii 9 ze 49

Loterii 9 ze 49 si můžeš vsadit dvěma způsoby a to:

 • Na webu či v aplikaci Fortuny
 • Na pobočce Fortuny

Loterii 9 ze 49 si můžeš vsadit jak v aplikaci a na webu, tak i na pobočce Fortuny. Pro online sázení ti stačí přihlásit na svůj hráčský profil, rozkliknout sekci loterie, najít loterii s názvem 9 ze 49 a vyplnit online sázenku dle tvého přání.

Pro sázení na pobočce pak stačí, aby sis našel nejbližší nebo třeba svou nejoblíbenější pobočku Fortuny a tam oslovil obsluhu.
Nehledej nikde na pobočce fyzické sázenky, protože s těmi Fortuna, kupodivu, neoperuje. Takže ti stačí zkrátka oslovit obsluhu, sdělit jí jakou loterii si přeješ hrát a následně sdělit čísla, která by sis přál vsadit. Obsluha vyplní sázenku, ty zaplatíš a dostaneš potvrzení o zaplacení sázky, které slouží jako tvá sázenka.

Slosování loterie 9 ze 49

Loterii 9 ze 49 si můžeš vsadit hned 2× denně! První tah se losuje každý pracovní den v 15:00 a druhý tah o tři hodiny později, tedy v 18:00. Pokud ti kalendář hlásí víkend nebo státní svátek, pak se losuje pouze druhý tah v 18:00.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie 9 ze 49?

U Fortuny si můžeš vybrat svou výhru třemi možnostmi:

 • Převodem na svůj bankovní účet
 • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
 • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu na bankovní účet je u Fortuny nastaven minimální možný výběr, který je stanoven na 10 Kč, přičemž maximální výše výběru/převodu stanovenou nemáš. Postup převodu peněz z tvého herního konta na tvůj bankovní účet je naprosto snadný. Jediné, co pro přepis peněz musíš udělat je to, že se přihlásíš do svého hráčského účtu na Fortuně a proklikáš se do sekce Vklady a výběry. V téhle sekci následně vyber možnost Žádost o výběr, kde si jen vyber tebou preferovanou platební metodu a vypiš částku, kterou chceš vybrat. Pak už jen stačí, abys svou volbu potvrdil žlutým tlačítkem „Vybrat“ a počkal, až ti peníze připlují na tvůj bankovní účet.

Pokud preferuješ spíš hotovost, pak se můžeš rozhodnout pro možnost výběru na pobočce Fortuny. V první fázi tohoto výběru výhry budeš postupovat naprosto totožně, akorát místo výběru platby na účet klikneš na možnost „Výběr na pobočce“ a opět vyplníš částku, kterou si přeješ vybrat ze svého účtu. Následně ti Fortuna zašle SMS s kódem, který nesmíš ztratit – jen díky tohohle kódu ti totiž obsluha tebou vybrané pobočky vydá požadovanou hotovost. Stačí obsluze dané pobočky sdělit přezdívku (nick), který používáš na Fortuně a následně kód, který jsi obdržel v SMS zprávě. Poté už si můžeš užívat nově nabytých peněz!

Pokud ses rozhodl pro uzavření sázky na pobočce, tak tvou jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Pokud je tvá výhra nižší než 30 tisíc, pak ti bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud sis však zvládl ulovit vyšší výhru a rád by sis ji vybral v hotovosti, budeš muset zavolat na tebou vybranou pobočku a domluvit se. Ale i tady pozor – pokud jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budeš muset osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si svou výhru tam.

Podobné loterie

Všechno nebo nic
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Šťastné datum
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
50
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Rychlé kačky
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
5
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!