3 z 21
9.5/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
10 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla

Recenze
3 z 21

Loterie, kterou si můžeš zahrát online, ale i na pobočce Fortuny. Loterie, jejíž název prozrazuje prakticky celá pravidla hry. O jaké hře je řeč? No přeci o loterii 3 z 21 od Fortuny! Podívej se s námi podrobně na výherní tabulku, pravidla i časy slosování.

Co si o loterii 3 z 21 přeješ vědět?

 • Hlavní hra loterie 3 z 21 aneb jaký je princip hry?
 • Výherní tabulka hlavní hry 3 z 21
 • Vedlejší hry loterie 3 z 21
 • Výherní tabulka loterie 3 z 21
 • Cena loterie/cena hlavní i vedlejší hry 3 z 21
 • Kde a jak si vsadit loterii 3 z 21
 • Slosování loterie 3 z 21
 • Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie 3 z 21?

Hlavní hra loterie 3 z 21 aneb jaký je princip hry?

Loterie 3 z 21 od Fortuny je hrou, kterou si můžeš zahrát jak na pobočce, tak na webu i v aplikaci. Hlavním principem hry, jak už ti název této oblíbené loterie napovídá, je tipnout si jedno až tři čísla z celkem 21 možných.

Tak jednoduché to je! Vedlejší hru ti loterie 3 z 21 sice neposkytuje, ale i přesto pro tebe máme informace o loterii Trojka od Fortuny, která funguje jako taková malá doplňková hra.

Výherní tabulka hlavní hry 3 z 21

Výherní tabulka loterie 3 z 21 od Fortuny je velmi jednoduchá. Jak jsme ti prozradili v prvním odstavci, tak u loterie 3 z 21 tipuješ 1 a tři čísla, a jak ti prozrazuje zase výherní tabulka níže, tak vyhráváš pouze v případě, kdy všechny vsazená čísla trefíš správně. To znamená, že pokud vsadíš jedno číslo, stačí ti samozřejmě uhodnout pouze tohle číslo. Pokud však vsadíš třeba tři čísla, tak musíš uhodnout všechny tři. Pokud správně trefíš jen jedno nebo dvě, tak nevyhráváš nic.

Výše výhry je ve výherní tabulce opět vyobrazena ve výherní násobcích.

Tabulka výher loterie 3 z 21

Počet vsazených čísel Výherní násobky
Počet uhodnutých čísel 1 2 3
1

2

3

× ×
× 55×       ×
× × 1 000×

Vedlejší hry loterie 3 z 21 (loterie Trojka)

Vedlejší hru jako takovou loterie 3 z 21 nemá. Zajímavostí ale je, že se loterie 3 z 21 losuje zároveň s loterií Trojka – loterie sdílí jedny výsledky. To znamená, že se táhnou v jednom losování tři čísla a jak loterie Trojka, tak loterie 3 z 21 sdílí tažená čísla.

Loterie Trojka má prakticky naprosto stejná pravidla jako 3 z 21, loterie se mezi sebou liší především ve výherní tabulce a ve výši maximální a minimální sázky na jedno slosování.

Výherní tabulka vedlejší hry loterie 3 z 21 (loterie Trojka)

Pokud sis přečetl předchozí odstavec, tak dobře víš, že v tomhle odstavci nebude výherní tabulka žádné doplňkové hry loterie 3 z 21, ale bude tady výherní tabulka loterie Trojky. Je tomu tak zkrátka proto, že loterie 3 z 21 nemá žádnou vlastní doplňkovou hru, ale s loterií Trojka sdílí tolik společného – od pravidel a slosování až po výsledky, že se prakticky jedná o jednu loterii.

Loterie Trojka na rozdíl od loterie 3 z 21 nabízí krásně odstupňované výhry. Není to proto tak, že buď vyhraješ všechno nebo nic, kdepak, tady si už za jedno uhodnuté číslo můžeš přijít na vrácení vkladu.

Tabulka výher v loterii Trojka

Výherní pořadí Trojky Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1. výherní pořadí 3 250×
2. výherní pořadí 2
3. výherní pořadí 1

Cena hlavní i vedlejší hry 3 z 21

I tentokrát se výše tvé sázky odráží hlavně od toho, kolik si přeješ vyhrát. Výherní tabulka totiž zas a znovu, jak už sis určitě všiml, přetéká výherními násobky.

Zatímco je tentokrát minimální sázka jasná a je stanovená na desetikorunu u hlavní hry, tak maximální výše sázky natolik jasná není. Maximální výše sázky u loterie 3 z 21 od Fortuny se totiž odvíjí od toho, kolik čísel si vsadíš a na jaký výherní násobek tak míříš. Maximálně si totiž u loterie 3 z 21 můžeš přijít na kouzelných 10 000 000 korun!

Maximální výše sázky u hlavní hry tedy jsou:

 • 10 000 korun při sázce na tři čísla.
 • 181 818 korun při sázce na dvě čísla.
 • 2 000 000 korun při sázce na jedno číslo.

Loterie Trojka, má pravidla cen mnohem jednodušší. Účast v téhle hře tě totiž zkrátka vždy vyjde na 20 korun.

Kde a jak si vsadit loterii 3 z 21

Loterii 3 z 21 si můžeš vsadit dvěma způsoby a to:

 • Na webu Fortuny či v aplikaci Fortuny
 • Na pobočce Fortuny

Rozhodnutí je opět jen a jen na tobě. Záleží totiž na tom, co preferuješ – sázíš raději na pobočce nebo z pohodlí domova? Loterie 3 z 21 ti totiž nabízí obě možnosti! Buď se tedy rozhodneš pro online sázení loterie 3 z 21 a v takovém případě nemusíš nikam chodit a nikoho oslovovat, ale celou zábavu si můžeš užít z pohodlí vlastního křesla. Přičemž jediné, co k uzavření sázky potřebuješ je dokončená registrace na webu Fortuny, pár korun na tvém hráčském účtu (minimálně 10 Kč) a zařízení s připojením na internet – toť vše. Pak už jen stačí vyhledat web Fortuny nebo otevřít její aplikace, přihlásit se a vsadit si loterii 3 z 21 s tebou zvolenými čísly.

Nebo si tedy vyhledáš nejbližší pobočku Fortuny, v případě, že nevíš kde je nejbližší, tak neváhej mrknout do mapy poboček a vyrazíš ven. Obsluha na pobočce ti sice neposkytne sázenku loterie 3 z 21, ale stačí, když jí řekneš, co chceš hrát a jaká čísla chceš vsadit a ona ti sázenku vyplní. Dokáže ti i pomoci se vsazením náhodných čísel. Poté, co vyplní tvou sázenku, tak už jen zaplatíš tebou vybraný vklad, vezmeš si potvrzení o platbě, které slouží jako fyzická sázenka a máš vsazeno!

Slosování loterie 3 z 21

Loterie 3 z 21 od Fortuny ti nabízí denně hned dvě slosování! První tah se losuje každý den v 15:00 a druhý tah se losuje o tři hodin později, tedy v 18:00. O svátcích a víkendech se losuje pouze druhý tah a losování tak probíhá pouze v 18:00.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie 3 z 21?

U Fortuny si můžeš vybrat svou výhru třemi možnostmi:

 • Převodem na svůj bankovní účet
 • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
 • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu na bankovní účet je u Fortuny nastaven minimální možný výběr, který je stanoven na 10 Kč, přičemž maximální výše výběru/převodu stanovenou nemáš. Postup převodu peněz z tvého herního konta na tvůj bankovní účet je naprosto snadný. Jediné, co pro přepis peněz musíš udělat je to, že se přihlásíš do svého hráčského účtu na Fortuně a proklikáš se do sekce Vklady a výběry. V téhle sekci následně vyber možnost Žádost o výběr, kde si jen vyber tebou preferovanou platební metodu a vypiš částku, kterou chceš vybrat. Pak už jen stačí, abys svou volbu potvrdil žlutým tlačítkem „Vybrat“ a počkal, až ti peníze připlují na tvůj bankovní účet.

Pokud preferuješ spíš hotovost, pak se můžeš rozhodnout pro možnost výběru na pobočce Fortuny. V první fázi tohoto výběru výhry budeš postupovat naprosto totožně, akorát místo výběru platby na účet klikneš na možnost „Výběr na pobočce“ a opět vyplníš částku, kterou si přeješ vybrat ze svého účtu. Následně ti Fortuna zašle SMS s kódem, který nesmíš ztratit – jen díky tohohle kódu ti totiž obsluha tebou vybrané pobočky vydá požadovanou hotovost. Stačí obsluze dané pobočky sdělit přezdívku (nick), který používáš na Fortuně a následně kód, který jsi obdržel v SMS zprávě. Poté už si můžeš užívat nově nabytých peněz!

Pokud ses rozhodl pro uzavření sázky na pobočce, tak tvou jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Pokud je tvá výhra nižší než 30 tisíc, pak ti bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud sis však zvládl ulovit vyšší výhru a rád by sis ji vybral v hotovosti, budeš muset zavolat na tebou vybranou pobočku a domluvit se. Ale i tady pozor – pokud jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budeš muset osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si svou výhru tam.

Podobné loterie

Všechno nebo nic
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2 000 000
Další slosování
Cena loterie
10
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Šťastné datum
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
50
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
Rychlé kačky
9/10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
1 000 000
Další slosování
Cena loterie
5
Historicky nejvyšší výhra
Nejčastěji tažená čísla
Nejméně tažená čísla
recenze loterie
všechny loterie

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!