Co jsou káčka od Korunky a jak je můžeš využít?

Nedávno měla Korunka aktivní oblíbenou akci s názvem „sedminásobek káček“. Co sis v téhle akci mohl ulovit a další podrobnosti jsme ti včas prozradili v tomhle článku. Teď se s námi pojď podívat na to, jak můžeš ulovená a získaná káčka proměnit.

Co jsou to káčka?

Káčka získáváš u Korunky za každou uzavřenou sázku. Jednou za čas však máš možnost ulovit si mnohonásobně více káček díky bonusovým dnům a akcím, které Korunka často pořádá. Co to ale taková káčka vůbec jsou? Káčka jsou zkrátka věrnostní body Korunky, které získáváte pravidelným i náhodným sázením loterií a nákupem online stíracích losů. Jde o virtuální měnu Korunky.

Na co lze káčka využít?

Jak už naznačuje pojem „virtuální měna“, tak káčka se zpravidla nejčastěji u Korunky využívají na platbu. Za získaná káčka si můžeš jednoduše ulovit další tikety a sázenky do tebou vybraných loterií. Samozřejmě jde o tikety do loterií Korunky, nikoli od jiných společností. Jak získávání káček, tak jejich využívání však podléhá přesně stanoveným kurzům.

Jaký je kurz káček?

Co se týče vyplácení káček, tak je kurz jasně stanoven na 5 vsazených Kč = 1 káčko. Stejný kurz platí i v případě, že si ulovíš nějaký online los. Za 5 korun zaplacených při nákupu online losu si opět ukořistíš 1 káčko. Jediná změna v tomto kurzu nastává ve chvíli, kdy Korunka spustí bonusové násobky. Ve většině případů jde o trojnásobky, pětinásobky nebo výjimečněji sedminásobky káček. Tyto bonusy Korunka běžně spouští na oslavu významných dnů, jako jsou narozeniny Korunky, vánoční svátky, Velikonoce a podobně. Kurz na placení pomocí káček je přitom 120 káček = 10 Kč.
Tak snad už máš lepší představu o tom, co to jsou káčka, jak je získat i využít.

Ulov si první letní bonusový milion v Milionovém létě od Sportky!

To, že se blíží Milionové léto a co to vlastně je, jsme ti už oznámili a vysvětlili v minulém článku. Pokud potřebuješ, tak se rozhodně mrkni na předchozí článek a ulov si potřebné informace. A až si je ulovíš, tak se vrať sem, dnes si tady totiž prozradíme, jak se zapojit do lovu o první bonusový milion!

Tik tak, tik tak, zbývají poslední chvíle do velkého lovu

Už za pár hodin, konkrétně dnes v 19:00, se uzavírají sázky do první letní Prémie Sportky! Jeden ze sázejících si 100% uloví jeden milion korun. Pojď se s námi podívat na to, jak se můžeš zařadit do slosování dnešní Prémie.

Jak si ulovit šanci na bonusový milion z pohodlí domova?

Jak si ulovit šanci na bonusový milion na prodejním místě?

A jsi ve hře. Tak jednoduché je zapojit se do lovu o bonusovou výhru.

Jak funguje slosování Prémie Sportky?

Každá plná sázenka Sportky obsahuje unikátní kód, který se losuje krátce po vylosování čísel hlavní hry.
U online tiketů Sportky jde o osmimístný kód, který má podobu „INTERNET 7662813“ a najdeš ho v sekci „Mé Sázky“ na tvém Sazka profilu. Pokud si vsadíš fyzickou sázenku Sportky, pak získáš 20místný kód. Jde o kombinaci čísel a písmen nacházející se nad čárovým kódem tvé sázenky. V obou případech je soutěžní kód tvé online/fyzické sázence předem určen a nelze ho měnit. Všechny aktivní (vsazené) kódy jsou bez ohledu na jejich délku součástí dnešního slosování, ve kterém bude jeden z nich vytažen a majitel tohoto kódu bude odměněn bonusovou výhrou ve výši 1 000 000 korun!

Držíme Ti palce, milý lovče, aby sis tuhle příjemnou výhru ulovil právě Ty. Tak na nic nečekej, vsaď si Sportku a užij si lov.

Ulov si sedminásobek káček u Korunky za každou sázku!

Ano, je to opravdu tak, jak ti nadpis prozrazuje – u Korunky tě právě čeká sedminásobek káček za každou uzavřenou sázku! Přinášíme ti podrobný postup, jak si tenhle příjemný bonus co nejlépe užít.

Užij si zítřejší bonus už dnes

Sedminásobek káček za každou sázku u Korunky oficiálně probíhá až zítra (v pátek 7. 6. 2024). Už dnes si ho však můžeš pořádně užít – stačí všechny své sázenky směřovat na jedno ze dvou zítřejších slosování.
Korunka, jak určitě víš, provozuje dvě slosování svých loterií. Jedno slosování, zvané odpolední, probíhá ve 13:00 každý den, druhé slosování, večerní, probíhá o pár hodin později, v 18:00. Tato dvě slosování platí pro všechny loterie Korunky. A na obě zítřejší slosování platí i tenhle sedminásobný bonus.

Každá sázka se počítá!

Samozřejmě, že pro tebe máme podrobný návod, jak si tenhle bonus ulovit! O víkendu ti pak přineseme i podrobnosti o tom, jak můžeš dnes a zítra ulovená káčka využít! Tak se vydej na pořádný lov káček a o víkendu tě tady čekáme znovu s tipy, jak tenhle bonus “utratit” (článek TADY). Nejdřív ale ten postup, takže…

Jak si můžeš ulovit sedminásobek káček?

No a teď už nezbývá než ti popřát spoustu zábavy a úspěšný lov! Držíme ti palce, aby sis těchhle bonusových káček nasbíral co možná nejvíce. A nezapomeň se vrátit zítra, máme pro tebe nachystanou další novinku se skvělou akcí!

U Sportky začíná léto plné Prémií!

Chtěl by sis ulovit nějaké letní bonusové výhry? Tak pozorně čti dál, u Sportky totiž právě začíná velká akce s názvem Milionové léto! První bonusové slosování proběhne už tento pátek – 7. 6. 2024, pojď se s námi podívat na to, co ti takhle velká akce přináší a co si můžeš ulovit.

Deset týdnů radosti je tady

Sportka vypouští do světa velkou akci, kterou pojmenovala „Milionové léto“. Název akce víceméně přesně popisuje to, co se v následujících deseti týdnech bude dít.Milionové léto je akce, která se spustí už tento pátek a potrvá deset následujících po sobě jdoucích pátečních slosování. V každém z těchto deseti slosování bude kromě klasického slosování hlavní hry aktivní i slosování doplňkové hry Prémie Sportky.

Doplňková hra Prémie Sportky

Pokud sis náhodou zatím neulovil ani kousek povědomí o tom, co to je a jak se hraje doplňková hra Prémie Sportky, tak se nic neděje. Jsi na správném místě, kde ti vše ve zkratce vysvětlíme a zasvětíme tě. Prémie Sportky je takzvanou mimořádnou doplňkovou hrou loterie Sportka. „Mimořádná“ je tahle doplňková hra proto, že její aktivace je naprosto náhodná a vždy záleží na Sazce, kdy se rozhodne, že chce, aby se kromě hlavní hry hrála i Prémie. Aktivace Prémie Sportky je přitom vždy oznámena minimálně 5 dní předem.

Aktivace Prémie Sportky neznamená bonusové slosování. Znamená to pouze, že v řádném slosovacím dni se po vylosování čísel hlavní hry bude losovat navíc ještě kód sázenky/sázenek. A pro tebe to především znamená to, že dostaneš šanci ulovit si bonusovou výhru. V rámci Prémie Sportky se hraje především o fyzické výhry, nejčastěji auta, anebo jako v případě Milionového léta, o bonusové miliony korun.

Výhry v milionovém létě

V rámci akce Milionové léto od Sportky si budeš moct ulovit jeden (nebo více, pokud jsi opravdu šikovným lovcem) z celkem deseti bonusových milionů. Deset pátků za sebou bude probíhat bonusové slosování o jeden milion korun pro jednoho šťastlivce.

Datum Prémie

Výhra

7. června 2024

1 000 000 Kč

14. června 2024

1 000 000 Kč

21. června 2024

1 000 000 Kč

28. června 2024

1 000 000 Kč
5. července 2024

1 000 000 Kč

12. července 2024

1 000 000 Kč
19. července 2024

1 000 000 Kč

26. července 2024

1 000 000 Kč
2. srpna 2024

1 000 000 Kč

9. srpna 2024

1 000 000 Kč

Jak si můžeš jeden z bonusových milionů ulovit?

Samozřejmě, existují pravidla, po jejichž splnění se zařadíš do bonusového slosování. A jsou naprosto jednoduchá. Doopravdy jde jen o jedno pravidlo a tím je vsadit si plný tiket Sportky. Plný tiket Sportky si zvládneš ulovit online i na prodejních místech Sazky – obsahuje 10 sloupců čísel hlavní hry, pak doplňkovou hru Šance a vyjde tě na 220 korun. Tak si v kalendáři rozhodně zakroužkuj tento pátek, bude první lov bonusového milionu.