Ulov si sedminásobek káček u Korunky za každou sázku!

Ano, je to opravdu tak, jak ti nadpis prozrazuje – u Korunky tě právě čeká sedminásobek káček za každou uzavřenou sázku! Přinášíme ti podrobný postup, jak si tenhle příjemný bonus co nejlépe užít.

Užij si zítřejší bonus už dnes

Sedminásobek káček za každou sázku u Korunky oficiálně probíhá až zítra (v pátek 7. 6. 2024). Už dnes si ho však můžeš pořádně užít – stačí všechny své sázenky směřovat na jedno ze dvou zítřejších slosování.
Korunka, jak určitě víš, provozuje dvě slosování svých loterií. Jedno slosování, zvané odpolední, probíhá ve 13:00 každý den, druhé slosování, večerní, probíhá o pár hodin později, v 18:00. Tato dvě slosování platí pro všechny loterie Korunky. A na obě zítřejší slosování platí i tenhle sedminásobný bonus.

Každá sázka se počítá!

Samozřejmě, že pro tebe máme podrobný návod, jak si tenhle bonus ulovit! O víkendu ti pak přineseme i podrobnosti o tom, jak můžeš dnes a zítra ulovená káčka využít! Tak se vydej na pořádný lov káček a o víkendu tě tady čekáme znovu s tipy, jak tenhle bonus “utratit” (článek TADY). Nejdřív ale ten postup, takže…

Jak si můžeš ulovit sedminásobek káček?

  • Najeď na webové stránky Korunky
  • Přihlas se do svého účtu
  • Vyber si libovolnou loterii Korunky
  • Vyplň sázenku dané loterie
  • Vyber si jedno z pátečních slosování
  • Vsaď si svou sázenku

No a teď už nezbývá než ti popřát spoustu zábavy a úspěšný lov! Držíme ti palce, aby sis těchhle bonusových káček nasbíral co možná nejvíce. A nezapomeň se vrátit zítra, máme pro tebe nachystanou další novinku se skvělou akcí!

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!
chevron-right