korunka-kacka-bonusy-akce-loterie

Co jsou káčka od Korunky a jak je můžeš využít?

Nedávno měla Korunka aktivní oblíbenou akci s názvem „sedminásobek káček“. Co sis v téhle akci mohl ulovit a další podrobnosti jsme ti včas prozradili v tomhle článku. Teď se s námi pojď podívat na to, jak můžeš ulovená a získaná káčka proměnit.

Co jsou to káčka?

Káčka získáváš u Korunky za každou uzavřenou sázku. Jednou za čas však máš možnost ulovit si mnohonásobně více káček díky bonusovým dnům a akcím, které Korunka často pořádá. Co to ale taková káčka vůbec jsou? Káčka jsou zkrátka věrnostní body Korunky, které získáváte pravidelným i náhodným sázením loterií a nákupem online stíracích losů. Jde o virtuální měnu Korunky.

Na co lze káčka využít?

Jak už naznačuje pojem „virtuální měna“, tak káčka se zpravidla nejčastěji u Korunky využívají na platbu. Za získaná káčka si můžeš jednoduše ulovit další tikety a sázenky do tebou vybraných loterií. Samozřejmě jde o tikety do loterií Korunky, nikoli od jiných společností. Jak získávání káček, tak jejich využívání však podléhá přesně stanoveným kurzům.

Jaký je kurz káček?

Co se týče vyplácení káček, tak je kurz jasně stanoven na 5 vsazených Kč = 1 káčko. Stejný kurz platí i v případě, že si ulovíš nějaký online los. Za 5 korun zaplacených při nákupu online losu si opět ukořistíš 1 káčko. Jediná změna v tomto kurzu nastává ve chvíli, kdy Korunka spustí bonusové násobky. Ve většině případů jde o trojnásobky, pětinásobky nebo výjimečněji sedminásobky káček. Tyto bonusy Korunka běžně spouští na oslavu významných dnů, jako jsou narozeniny Korunky, vánoční svátky, Velikonoce a podobně. Kurz na placení pomocí káček je přitom 120 káček = 10 Kč.
Tak snad už máš lepší představu o tom, co to jsou káčka, jak je získat i využít.

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!
chevron-right