Co jsou káčka od Korunky a jak je můžeš využít?

Nedávno měla Korunka aktivní oblíbenou akci s názvem „sedminásobek káček“. Co sis v téhle akci mohl ulovit a další podrobnosti jsme ti včas prozradili v tomhle článku. Teď se s námi pojď podívat na to, jak můžeš ulovená a získaná káčka proměnit.

Co jsou to káčka?

Káčka získáváš u Korunky za každou uzavřenou sázku. Jednou za čas však máš možnost ulovit si mnohonásobně více káček díky bonusovým dnům a akcím, které Korunka často pořádá. Co to ale taková káčka vůbec jsou? Káčka jsou zkrátka věrnostní body Korunky, které získáváte pravidelným i náhodným sázením loterií a nákupem online stíracích losů. Jde o virtuální měnu Korunky.

Na co lze káčka využít?

Jak už naznačuje pojem „virtuální měna“, tak káčka se zpravidla nejčastěji u Korunky využívají na platbu. Za získaná káčka si můžeš jednoduše ulovit další tikety a sázenky do tebou vybraných loterií. Samozřejmě jde o tikety do loterií Korunky, nikoli od jiných společností. Jak získávání káček, tak jejich využívání však podléhá přesně stanoveným kurzům.

Jaký je kurz káček?

Co se týče vyplácení káček, tak je kurz jasně stanoven na 5 vsazených Kč = 1 káčko. Stejný kurz platí i v případě, že si ulovíš nějaký online los. Za 5 korun zaplacených při nákupu online losu si opět ukořistíš 1 káčko. Jediná změna v tomto kurzu nastává ve chvíli, kdy Korunka spustí bonusové násobky. Ve většině případů jde o trojnásobky, pětinásobky nebo výjimečněji sedminásobky káček. Tyto bonusy Korunka běžně spouští na oslavu významných dnů, jako jsou narozeniny Korunky, vánoční svátky, Velikonoce a podobně. Kurz na placení pomocí káček je přitom 120 káček = 10 Kč.
Tak snad už máš lepší představu o tom, co to jsou káčka, jak je získat i využít.

Ulov si první letní bonusový milion v Milionovém létě od Sportky!

To, že se blíží Milionové léto a co to vlastně je, jsme ti už oznámili a vysvětlili v minulém článku. Pokud potřebuješ, tak se rozhodně mrkni na předchozí článek a ulov si potřebné informace. A až si je ulovíš, tak se vrať sem, dnes si tady totiž prozradíme, jak se zapojit do lovu o první bonusový milion!

Tik tak, tik tak, zbývají poslední chvíle do velkého lovu

Už za pár hodin, konkrétně dnes v 19:00, se uzavírají sázky do první letní Prémie Sportky! Jeden ze sázejících si 100% uloví jeden milion korun. Pojď se s námi podívat na to, jak se můžeš zařadit do slosování dnešní Prémie.

Jak si ulovit šanci na bonusový milion z pohodlí domova?

Jak si ulovit šanci na bonusový milion na prodejním místě?

A jsi ve hře. Tak jednoduché je zapojit se do lovu o bonusovou výhru.

Jak funguje slosování Prémie Sportky?

Každá plná sázenka Sportky obsahuje unikátní kód, který se losuje krátce po vylosování čísel hlavní hry.
U online tiketů Sportky jde o osmimístný kód, který má podobu „INTERNET 7662813“ a najdeš ho v sekci „Mé Sázky“ na tvém Sazka profilu. Pokud si vsadíš fyzickou sázenku Sportky, pak získáš 20místný kód. Jde o kombinaci čísel a písmen nacházející se nad čárovým kódem tvé sázenky. V obou případech je soutěžní kód tvé online/fyzické sázence předem určen a nelze ho měnit. Všechny aktivní (vsazené) kódy jsou bez ohledu na jejich délku součástí dnešního slosování, ve kterém bude jeden z nich vytažen a majitel tohoto kódu bude odměněn bonusovou výhrou ve výši 1 000 000 korun!

Držíme Ti palce, milý lovče, aby sis tuhle příjemnou výhru ulovil právě Ty. Tak na nic nečekej, vsaď si Sportku a užij si lov.

Ulov si sedminásobek káček u Korunky za každou sázku!

Ano, je to opravdu tak, jak ti nadpis prozrazuje – u Korunky tě právě čeká sedminásobek káček za každou uzavřenou sázku! Přinášíme ti podrobný postup, jak si tenhle příjemný bonus co nejlépe užít.

Užij si zítřejší bonus už dnes

Sedminásobek káček za každou sázku u Korunky oficiálně probíhá až zítra (v pátek 7. 6. 2024). Už dnes si ho však můžeš pořádně užít – stačí všechny své sázenky směřovat na jedno ze dvou zítřejších slosování.
Korunka, jak určitě víš, provozuje dvě slosování svých loterií. Jedno slosování, zvané odpolední, probíhá ve 13:00 každý den, druhé slosování, večerní, probíhá o pár hodin později, v 18:00. Tato dvě slosování platí pro všechny loterie Korunky. A na obě zítřejší slosování platí i tenhle sedminásobný bonus.

Každá sázka se počítá!

Samozřejmě, že pro tebe máme podrobný návod, jak si tenhle bonus ulovit! O víkendu ti pak přineseme i podrobnosti o tom, jak můžeš dnes a zítra ulovená káčka využít! Tak se vydej na pořádný lov káček a o víkendu tě tady čekáme znovu s tipy, jak tenhle bonus “utratit” (článek TADY). Nejdřív ale ten postup, takže…

Jak si můžeš ulovit sedminásobek káček?

No a teď už nezbývá než ti popřát spoustu zábavy a úspěšný lov! Držíme ti palce, aby sis těchhle bonusových káček nasbíral co možná nejvíce. A nezapomeň se vrátit zítra, máme pro tebe nachystanou další novinku se skvělou akcí!

U Sportky začíná léto plné Prémií!

Chtěl by sis ulovit nějaké letní bonusové výhry? Tak pozorně čti dál, u Sportky totiž právě začíná velká akce s názvem Milionové léto! První bonusové slosování proběhne už tento pátek – 7. 6. 2024, pojď se s námi podívat na to, co ti takhle velká akce přináší a co si můžeš ulovit.

Deset týdnů radosti je tady

Sportka vypouští do světa velkou akci, kterou pojmenovala „Milionové léto“. Název akce víceméně přesně popisuje to, co se v následujících deseti týdnech bude dít.Milionové léto je akce, která se spustí už tento pátek a potrvá deset následujících po sobě jdoucích pátečních slosování. V každém z těchto deseti slosování bude kromě klasického slosování hlavní hry aktivní i slosování doplňkové hry Prémie Sportky.

Doplňková hra Prémie Sportky

Pokud sis náhodou zatím neulovil ani kousek povědomí o tom, co to je a jak se hraje doplňková hra Prémie Sportky, tak se nic neděje. Jsi na správném místě, kde ti vše ve zkratce vysvětlíme a zasvětíme tě. Prémie Sportky je takzvanou mimořádnou doplňkovou hrou loterie Sportka. „Mimořádná“ je tahle doplňková hra proto, že její aktivace je naprosto náhodná a vždy záleží na Sazce, kdy se rozhodne, že chce, aby se kromě hlavní hry hrála i Prémie. Aktivace Prémie Sportky je přitom vždy oznámena minimálně 5 dní předem.

Aktivace Prémie Sportky neznamená bonusové slosování. Znamená to pouze, že v řádném slosovacím dni se po vylosování čísel hlavní hry bude losovat navíc ještě kód sázenky/sázenek. A pro tebe to především znamená to, že dostaneš šanci ulovit si bonusovou výhru. V rámci Prémie Sportky se hraje především o fyzické výhry, nejčastěji auta, anebo jako v případě Milionového léta, o bonusové miliony korun.

Výhry v milionovém létě

V rámci akce Milionové léto od Sportky si budeš moct ulovit jeden (nebo více, pokud jsi opravdu šikovným lovcem) z celkem deseti bonusových milionů. Deset pátků za sebou bude probíhat bonusové slosování o jeden milion korun pro jednoho šťastlivce.

Datum Prémie

Výhra

7. června 2024

1 000 000 Kč

14. června 2024

1 000 000 Kč

21. června 2024

1 000 000 Kč

28. června 2024

1 000 000 Kč
5. července 2024

1 000 000 Kč

12. července 2024

1 000 000 Kč
19. července 2024

1 000 000 Kč

26. července 2024

1 000 000 Kč
2. srpna 2024

1 000 000 Kč

9. srpna 2024

1 000 000 Kč

Jak si můžeš jeden z bonusových milionů ulovit?

Samozřejmě, existují pravidla, po jejichž splnění se zařadíš do bonusového slosování. A jsou naprosto jednoduchá. Doopravdy jde jen o jedno pravidlo a tím je vsadit si plný tiket Sportky. Plný tiket Sportky si zvládneš ulovit online i na prodejních místech Sazky – obsahuje 10 sloupců čísel hlavní hry, pak doplňkovou hru Šance a vyjde tě na 220 korun. Tak si v kalendáři rozhodně zakroužkuj tento pátek, bude první lov bonusového milionu.

 

Korunka loterijní společnost

Vcelku mladá, ale i přesto velmi oblíbená loterijní společnost – Korunka. Zjisti s námi více o tom, jaké hry Korunka nabízí a jak vůbec celá tahle společnost funguje.

Co by sis přál o Korunce vědět?

Historie Korunky

Historie Korunky je rozhodně kratší než historie jiných společností. Neznamená to však, že by Korunka svému okolí a konkurenci v čemkoli nestíhala. Naopak. Jde o naprosto originální a jedinečnou společnost, která nabízí originální hry a vlastně celá funguje „tak trochu jinak“ než jak bys mohl očekávat.

Lovci informací už dávno vědí, že Korunka nefunguje tak úplně sama za sebe a spadá pod holding Tipsport a.s. Z čehož vyplývá, že část nabídky – především tedy losy, najdeš jak u Tipsportu, tak i u Korunky a není na tom nic špatného. Je to způsobeno právě tím, že jsou vlastně za jedno.

Sepíšeme ti tady ty nejdůležitější okamžiky historie Korunky hezky v bodech:

Oblíbenost Korunky napříč společností

Korunka má velmi specifický systém her, vyhlašování výsledků i odměn. Kromě výher u Korunky totiž najdeš i odměny ve formě herních bodů (HB) a káček. Obojí – jak herní body, tak káčka, získáš u Korunky za každou správně uzavřenou sázku. Pomocí těchto dvou „bonusových“ odměn za sázku se následně můžeš účastnit dalších her – Korunkář Měsíce a Korunkář roku, nebo je zpětně využít pro uzavření dalších sázek.

Pravděpodobně i díky těmto odlišnostem a bonusům se Korunce daří tvořit komunitu věrných Korunkářů a těší se tak napříč společností velké oblibě. A to i přesto, že na rozdíl třeba od Sazky je na trhu opravdu krátce.

Jak se u Korunky zaregistrovat?

Pro registraci u Korunky je potřeba mít u sebe:

Pak už stačí jen na stránkách Korunky kliknout na možnost „Registrace“.

Poté, co na tohle políčko klikneš, se ti otevře formulář, který je nutné pravdivě vyplnit. Stránka se bude dožadovat totožnosti – jméno, příjmení, e-mail i telefonní číslo jsou nutností, bez jejichž prozrazení dotazník nevyplníš.

Když budeš mít všechno poctivě vyplněné, tak bude nutné, ověřit e-mail. To probíhá tak, že ti do schránky přijde odkaz, na který klikneš, a on ti automaticky spáruje daný mail s tvým nově založeným účtem. Stejně tak budeš muset ověřit i telefonní číslo. To proběhne pomocí SMS zprávy, kterou ti Korunka zašle.
Poté je nutné, abys ověřil své osobní údaje. To můžeš udělat několika způsoby. Buď se projdeš a navštívíš osobně pobočku Korunky, nebo pokud bys raději zůstal doma, tak můžeš zaslat fotografii svého dokladu přes webový formulář nebo se ověříš přes bankovní identitu.

V momentě, kdy zvládneš i tohle, tak už ti bude chybět pouze poslední věc a tou je ověření platební metody. Stačí tedy provést tvůj první vklad – buď kartou online, nebo pomocí převodu z bankovního účtu.

Když zvládneš i tento poslední bod, tak si můžeš bezpečně užívat vše, co ti Korunka nabízí.

Jakou zábavu ti Korunka nabízí?

Korunka ti od samého začátku nabízí loterie, o kterých si více povíme níže. Fungují lehce rozdílně než třeba loterie Sazky, avšak nic, co bychom ti raz dva nedokázali popsat a vysvětlit. Další zábavou jsou rozhodně Korunka losy. Najdeš je buď na stránkách v online verzi, nebo na prodejních místech Korunky ve verzi fyzické.

Loterie od Korunky

Loterie od Korunky jsou, jak už jsme si výše prozradili, velmi specifické. Specifické jsou zejména tím, že ačkoli Korunka nabízí celkem 8 loterií, tak se pro všechny z nich vyhlašují jedny výsledky. Funguje to tak, že si na stránkách Korunky rozklikneš kteroukoli z nabízených loterií – Korunka na 3, na 4, na 5, Korunka Šestka, Hop Trop, Korunka Kombi nebo Kombi plus a Dvacet za 20,- a vsadíš si klasicky podle pravidel příslušné loterie. Na rozdíl od jiných společností a loterií však po odeslání tiketu přichází změna – nemusíš zmatečně hledat a hlídat, kdy je slosování. Slosování pro všechny loterie Korunky je totiž jednotné – losuje se dvakrát denně ve 14:10 a v 18:10. A losuje se pouze jediná sada čísel, ze které se udávají výsledky pro všechny loterie Korunky.

Losy od Korunky

Ačkoli se Korunka nemůže pyšnit tou nejširší nabídkou losů na trhu, zcela určitě se může pyšnit rozmanitostí své nabídky. Online losy si u Korunky můžeš pořídit už od 5 či 10 korun, v nabídce však najdeš také losy za 150 či 200 Kč. Losy od Korunky jsou barevné, graficky propracované a nabízí zajímavé tabulky výher.

Ani u fyzických losů Korunky však rozhodně nesáhneš vedle. Najdeš mezi nimi naprosté klasiky jako 10×, 20× nebo 30× více, Diamantovou a Smaragdovou sedmičku a podobně. Losy Korunky jsou zkrátka místem, kde si každý milovník hazardu a rychlých loterií najde to své.

Hry od Korunky

Hry u Korunky jsou poměrně čerstvou záležitostí. Korunka svou sekci „Hry“ spustila totiž teprve v roce 2023. I přes to v ní však najdeš desítky slotů a to od klasik až po zajímavé a výjimečné kousky.

Sloty u Korunky si, na rozdíl od konkurence, sice nelze filtrovat, ale všechny hry najdeš poctivě seřazené v přehledných čtvercích na jedné stránce, což ti výběr tvých oblíbených kousků dost usnadňuje.

Ať už hledáš nějakou novinku, kterou by sis mohl zkusit nebo výběr her na které jsi zvyklý z kamenného kasina, tak hry u Korunky jsou rozhodně sekcí, kterou bys neměl vynechat.

Podrobnosti o Korunce

Na konec si tady dáme už jen pár zajímavých faktů.

Sazka loterijní společnost

Nejstarší a bezpochyby nejoblíbenější loterijní společnost v našich končinách. Máme tady pro tebe proto shromážděny všechny informace, které by sis kdy mohl přát o Sazce jako takové vědět. Spolu si popíšeme bod po bodu historii společnosti, ale také každou hru, los či loterii, kterou u Sazky najdeš.

Co by sis přál o Sazce vědět?

Historie Sazky

Historie Sazky je poměrně rozmanitá a není se čemu divit, vzhledem k tomu, že si tady povídáme o první loterijní společnosti, která v České republice vznikla. Sazka vznikla v polovině minulého století, konkrétně v roce 1956, kdy měla ve svém repertoáru zařazenou pouze jedinou hru – Sazku.

Přesně tak, první hra se jmenovala stejně jako společnost sama. Šlo o jednoduchou, levnou hru, ve které sis měl tipovat na výsledky sportovních utkání. Sazka však nebyla v nabídce dlouho sama, hned rok po ní se totiž přidala dodnes všemi milovaná Sportka, která se osm let po svém vzniku rozšířila o svůj druhý tah.

A protože je historie Sazky, jak už jsme si řekli v úvodu, velmi dlouhá a rozsáhlá, zkrátíme si ji jen na ty nejdůležitější okamžiky, které si uvedeme v bodech:

Jak vidíš – nelhali jsme. Historie Sazky je opravdu nabitá neuvěřitelnými okamžiky, z nichž spousta byla a je těmi zlomovými. Věříme, že je toho ještě Spousta, co nám Sazka může ukázat a rozhodně se ještě máme na co těšit. Co myslíš ty?

Oblíbenost Sazky napříč společností

Jak už jsme si tady spolu naznačili – Sazka, i díky své dlouhé a velmi obsáhlé historii, patří mezi nejznámější a zároveň i tedy nejoblíbenější loterijní společnosti vůbec.

Pokud si kladeš otázku, jak dlouhá historie souvisí s oblíbenosti, pak jsi tady správně. Za nás to souvisí. Lidé, včetně nás – milovníků hazardu, často spíš věří a volí si značky/věci/společnosti, které znají takzvaně od nepaměti. Sazka se stala pro mnoho z nás právě takovou společností. Díky tomu, že je tady už více než 60 let, tak máme pocit, že tady vždy byla a bude. To nám dává pocit bezpečí a jistoty, co se Sazky a jejích her a loterií týče.

Hry, losy a loterie jsou dalším důvodem, proč Sazku všichni milují. Momentálně totiž žádná jiná loterijní nebo sázková společnost nenabízí tak rozsáhlou nabídku her, loterií a losů jako Sazka. U Sazky nalezneš vše – loterie složité, rozmanité i jednoduché, losy barevné, propracované i naprosto čisté a jemné, hry barevné, plné hudby a pravidel i ty, které si užije i naprostý začátečník.

Jak se u Sazky zaregistrovat?

Doplnila bych obrázky pro podrobný návod i pro nejstarší milovníky hazardu

Pro registraci u Sazky je potřeba u sebe mít pár věcí:

Pak už stačí jen na stránkách Sazky kliknout na možnost „Vytvořit účet“.

Následně je potřeba vyplnit všechny údaje, které po tobě bude stránka požadovat. Ačkoli se zdá, že toho Sazka chce vědět opravdu hodně, tak to jsou údaje, které nakazuje zákon. Vezmi si proto bez obav do rukou svůj občanský průkaz a vypiš řádně všechny kolonky, bez toho to nepůjde.

A už to skoro je!

Sazka ti založí účet, který je však pouze dočasný. Pro získání plnohodnotného účtu budeš muset ještě dokončit registraci. První k čemu tě Sazka vyzve, bude ověření e-mailu – do schránky ti přijde odkaz, na který klikneš a díky němu se tvůj e-mail spáruje s tvým nově založeným účtem.
Poté je nutné, aby ověřil své osobní údaje, Sazka tě proto vyzve k tomu, abys buď nahrál svůj doklad totožnosti anebo abys potvrdil své údaje osobně na terminálu Sazky nebo ještě online pomocí internetového bankovnictví.

V momentě, kdy zvládneš i tohle, tak už ti bude chybět pouze poslední věc a tou je ověření platební metody. Stačí tedy provést tvůj první vklad – buď kartou online, nebo pomocí převodu z bankovního účtu.

Když zvládneš i tohle, tak si můžeš bezpečně užívat vše, co ti Sazka nabízí.

Jakou zábavu ti Sazka nabízí?

A když už jsme u toho, tak co vše ti vlastně ta Sazka nabízí? Jak už jsme si tady opakovaně zmínili, tak Sazka ti nabízí prakticky vše, co bys ve světě hazardu mohl hledat. Najdeš u ní totiž offline i online stírací losy, offline i online loterie a online hazardní hry, nebo chceš-li – sloty.

Loterie od Sazky

Loterie od Sazky jsou, samozřejmě, velmi rozsáhlou kapitolou, kterou si podrobněji rozebíráme v detailu každé loterie.

U Sazky si totiž najdeš své a to bez ohledu na to, zda jsi naprostým začátečníkem nebo v džungli hazardu bloudíš už dlouhé roky. V nabídce loterií Sazky si zkrátka každý uloví to své.
Najdeš tady loterie s naprosto jasnými jednoznačnými instrukcemi, jako třeba všemi milovanou Sportku či mezinárodní Eurojackpot. Když však budeš chtít, tak v nabídce najdeš i loterie, nad kterými budeš muset přemýšlet déle, jako je třeba loterie Šťastných 10.

Najdeš tady loterie se slosováním jednou za týden, ale i loterie se slosováním každých pět minut. Sazka ti nabídce cenu sloupečku 50 korun, hraješ-li loterii Extra renta „double“, ale klidně můžeš nechat za sloupeček u Sazky jen desetikorunu, rozhodneš-li se pro Mini rentu. Máš tady loterii s miliardovým jackpotem, loterie s desetitisícovými jackpoty, ale také různé formy Extra renty s anuitním vyplácením výhry.

Není proto pochyb o tom, že si u Sazky rozhodně zvládneš najít to své.

Losy od Sazky

Sazka se rozhodně pyšní nejširší nabídkou stíracích losů vůbec. Zatím je nabídka Sazky dostatečně rozsáhlá na to, aby strčila do kapsy kde jakou další loterijní společnost.
Nejde však jen o rozsáhlost nabídky, jako spíš o její rozmanitost. I mezi losy od Sazky si totiž drtivá většina hráčů najde to své.

Mezi naprosté klasiky patří losy jako Černá Perla, Zlatá rybka, Zlatá podkova či Mates. Jejich oblíbenost dokazuje i to, že u Sazky najdeme od každé této stálice hned několik verzí. U Černé perly najdeš klasickou verzi, ale kromě ní také Velkou, Maxi a Premium verzi losu. Podobně tomu je i u Zlaté rybky, Podkovy či Matese.

Všeobecně však v nabídce losů nalezneš jak tyhle klasiky, tak i levné srandičky v pořizovací hodnotě opravdu pár korun, nejlevnější pořídíš už za 5 Kč či 10 Kč, avšak s výhrou v desítkách i stovkách tisíc korun.

Hry od Sazky

Jak už sis stihl jistě vyčíst v našem prvním odstavci o historii Sazky, tak sekce Sazka Hry je zatím nejmladší sekcí u Sazky vůbec. Nemusíš se však bát, že by to znamenalo, že ti tahle sekce nemá co nabídnout, právě naopak. I přesto, že sekce her u Sazky vznikla poměrně nedávno, už teď zvládá pokrývat drtivou většinu slotů.

Ty máš navíc možnosti si přehledně rozřadit podle výrobců, díky čemuž si můžeš vyfiltrovat pouze ty sloty, které stoprocentně víš, že tě baví. Pokud jsi však nováček v džungli hazardu a ještě úplně netušíš, co by tě vlastně mohlo bavit, pak i tohle má Sazka podchycené. Nalezneš tady totiž i možnost vyfiltrovat si TOP 10 her podle Sazky.

Sazka Hry však zdaleka nejsou jen o slotech, najdeš tady vše, co bys našel v klasickém kamenném kasinu. Akorát tady to má jednu velkou výhodu – všechen ten adrenalin a zábavu si můžeš užít z pohodlí vlastního gauče. Najdeš tady tedy i klasiky, jakými jsou ruleta a plátýnko.

Podrobnosti o Sazce

Tady bych připnula přehled článků, které se o Sazce napíšou, aby je měli zájemci vždy pohromadě.

Na konec si tady dáme už jen pár zajímavých faktů.

Tipsport loterijní společnost

Třetí nejstarší sázková a loterijní společnost v Čechách. Pojď s námi zjistit, jak vůbec Tipsport vznikl, kdy se prvně objevil na našem trhu, co všechno na náš trh přinesl a přináší dodnes a spoustu dalších zajímavých informací.

Co by sis přál o Tipsportu vědět?

Historie Tipsportu

Historie Tipsportu je poměrně obsáhlá. Jde totiž o třetí nejdéle působící hazardní společnost v České republice. První je, samozřejmě, Sazka. Společnost Tipsport se na českém trhu objevila až celých 35 let po Sazce, tedy v roce 1991 v Berouně.

Od vzniku podniku jsou hlavním předmětem společnosti kurzové sázky na sportovní události. Dnes však už v jejich nabídce najdeme i stírací losy, loterii Korunku, kterou v roce 2018 společnost Tipsport přijala do svého holdingu, a online kasino.

Pojď se s námi podívat na historii Tipsportu v bodech:

Oblíbenost Tipsportu napříč společností

Díky obsáhlosti nabídky a dlouhé historii je Tipsport velmi oblíbeným sázkovým podnikem napříč českou společností. Tipsport se totiž za dobu své existence stal místem, kde milovníci hazardu naleznou online kasino, losy, loterie i sázkovou kancelář najednou. Pro přístup k prakticky všem odvětvím hazardu ti tak u Tipsportu stačí jediné přihlášení a to je to, co z něj dělá jedničku na českém trhu. Rozmanitost, jednoduchost a obsáhlost.

Jak se u Tipsportu zaregistrovat?

Registrace u Tipsportu není nic, co by tě mělo zaskočit, naopak – je velmi pravděpodobné, že si dokážeš ulovit ještě nějaký ten bonus při uzavírání uživatelského účtu!

V první řadě po tobě bude Tipsport chtít tvé základní údaje. To jsou ty, které zadáváš víceméně vždy a všude – jméno, příjmení, datum narození, občanství, telefonní číslo a e-mail.

Po potvrzení e-mailu budeš vyzván k potvrzení účtu. Pro tohle potvrzení je nutné, abys ověřil své osobní údaje. Můžeš to udělat osobně na pobočce, na webu, ale i v aplikaci Tipsportu.  Na pobočce budeš potřebovat především doklad totožnosti a chvíli času, na internetu to zvládneš s ověřením bankovní identity.

Ve chvíli, kdy bude tvůj účet u Tipsportu aktivní, tak už stačí jen vložit peníze, užít si vstupní bonusy a začít sázet.

Jakou zábavu ti Tipsport nabízí?

Jak už jsme ti tady prozradili, tak Tipsport je společnost mnoha zábav. Mezi zábavu, kterou ti Tipsport nabízí, patří hrací automaty a online kasino všeobecně, loterie a losy, které má Tipsport spojené s Korunkou a live kurzové sázky.

Loterie a stírací losy Korunka u Tipsportu

Loterie a stírací losy u Tipsportu nejsou nic, co bychom ti museli zdlouhavě představovat. Koneckonců veškeré informace si zvládneš ulovit v detailech loterií od Korunky. Protože to, koneckonců, jsou veškeré loterie, které ti Tipsport nabízí. Co se týče stíracích losů, tak ani tam tě nečeká žádné překvapení. Většina losů v nabídce Korunky a Tipsportu je totiž shodná.

U Tipsportu tedy, stejně jako u Korunky, nalezneš stírací losy ve fyzické i online verzi s počáteční cenou na pětikoruně. Dále v nabídce Tipsportu však nalezneš i originální kousky vhodné na nejrůznější události či vhodné jako dárek. Tipsport svým hráčům také každoročně poskytuje nabídku stíracích losů vhodných na Vánoce a svátky.

Kasino hry u Tipsportu

Kasino hry u Tipsportu nalezneš v sekci s příhodným názvem „Vegas“. Tipsport ti u svých kasinových her nabízí několik možností filtrování her/slotů. Můžeš si tak rozřadit nabídku podle počtu hraní (oblíbenosti), podle výrobce či jackpotů. Kromě slotů v téhle nabídce však najdeš i běžné kasinové hry jako blackjack či plátýnko. Pozadu nezůstává ani u klasiků oblíbená ruleta, kterou v nabídce Tipsportu taktéž nalezneš. Jak vidíš, tak ti sekce Vegas nabízí skoro nespočet her a možností.

Kurzové sázky od Tipsportu

Kurzové sázky byly tím, s čím Tipsport původně přišel na trh, dnes už toho nabízí více. Avšak i přes rozsáhlou nabídku se nejspíše všichni shodneme, že kurzové sázky na sportovní události už nejspíš navždy zůstanou alfou a omegou Tipsportu. Kurzové sázky jsou to, s čím si Tipsport už všichni navždy budou spojovat.

Málokdo však ví, že Tipsport ve svém „hlavním oboru“ nenabízí sázky „jen“ na live sportovní události, ale i na společenské události. Na Tipsportu sis tak mohl vsadit třeba na to, kdo ve volbách vyhraje post prezidenta, kdo vyhraje post Sportovce roku či dokonce na ekonomické události, které se v naší zemi stanou.
Kromě společenských událostí má však Tipsport snad podchycené všechny možné sporty. Můžeš si tak u téhle společnosti vsadit na lyžování, box, biatlon, ale i kriket či snooker.

Podrobnosti o Tipsportu

Na konec si tady dáme už jen pár zajímavých faktů o Tipsportu.