Jaké jsou dnešní loterie? Akademie loterií LotteryHunters.

Jaké jsou dnešní loterie?

Loterie v dnešních dnech patří k jedněm z nejoblíbenějších hazardních her. A není se čemu divit. Často totiž nabízejí rozmanitá pravidla a spolu s nimi tedy i rozmanitou zábavu, kterou si ve většině případů dokážeš ulovit už za pár korun. Navíc se velká část loterií zdigitalizovala a (částečně) přesunula na internet, což rozšířilo jejich možnosti a usnadnilo přístup k nim.

Co se u loterií změnilo?

Oproti dřívějším letům se ve světě loterií na první pohled nic moc nezměnilo. Jejich oblíbenost stále pomalu ale jistě stoupá a v průběhu času tak stále vznikají nové a nové loterie. Tohle neupadající rozšiřování trhu s loteriemi můžeš vidět i u naší největší loterijní společnosti – u Sazky. Ta náš trh neustále zásobuje aktualitami a novými hrami.
A ač na první pohled tedy není nic, co by se v téhle sféře hazardního světa měnilo, tak když se na dnešní hraní loterií podíváš hlouběji, určitě si všimneš jednoho trendu, který se děje – loterie se přesouvají na internet. Tenhle „přesun“ zábavy z fyzického světa do toho online přináší hned několik výhod.

Sdílení s ostatními lovci

Tohle přesouvání loterijní zábavy z fyzického světa do toho online přináší hned několik výhod. Konkrétní body si napíšeme níže, ale je tady jeden, který stojí za to si rozepsat. Nevšimne si jej totiž hned tak každý. Jednou z výhod přenesení loterií na internet je možnost sdílení. První myšlenka, která si tě uloví, je pravděpodobně ta, že při sdílení jde především o sdílení radosti s ostatními. A ano – i to je pointou tohoto bodu. Koneckonců, kdyby se hazard nepřesouval pomalu ale jistě na internet, tak by se o něm na internetu ani tolik nemluvilo, dost možná by z něj bylo tabu. A kdyby se tak stalo, tak tady dnes spolu nesedíme a nepovídáme si všechno tohle v našem kmeni lovců.

Kromě sdílení radosti z výhry a objevů, jde však u tohohle bodu i o mnohem víc. Jde o podporu dalších lovců a povzbuzení, kterou ti mohou nabídnout lidé, které jsi nikdy dřív neviděl. Ale, pro většinu z nás především, jde o všechny ty online bonusy, soutěže a akce, které se k tobě dokáží dostat jen díky rozsáhlosti internetu.

Výhody a nevýhody online loterií

Výhody online loterií pro společnost:

  • Nalezení nových hráčů, díky lepší dostupnosti loterií
  • Zpřístupnění loterií více lidem
  • Menší vytíženost poboček
  • Nižší náklad – není třeba tisknout sázenky, zaučovat personál a případně lze i zaměstnávat méně personálu

Výhody online loterií pro lovce zábavy:

  • Nemusíš nikam chodit, loterii máš přístupnou ze svého gauče
  • Větší výběr – díky přesunu na internet vznikly tzv. rychlé loterie, které mají slosování klidně každou minutu
  • Širší výběr her a tím pádem i jackpotů
  • Anonymita – ať už ve chvíli podávání sázky, tak ve chvíli výhry
  • Rychlejší přístup k výsledkům
  • Bonusy, akce a věrnostní programy
Sdílet článek:

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!
chevron-right