win_lottery_hunters_akademie

Jak na vyzvedávání výher u losů?

Jak postupovat ve chvíli, kdy si na losu setřeš onu očekávanou výhru? Kam si pro ni zajít? Můžeš ji vyzvednout najednou? Máme pro tebe souhrn informací, jak můžeš v případě výhry postupovat.

Co dělat, když zjistíš, že jsi vyhrál?

Dýchej. To je hlavní. V případě online losů není moc o čem pochybovat, protože tvá obrazovka začne doslova hrát barvami a tvá výhra se rozsvítí přes celý tvůj displej. Na fyzických losech se ti však může často stát, že se přehlédneš. Proto se zhluboka nadechni, uklidni a zkus si znovu svůj los pořádně zkontrolovat.

Pokud i po druhotné kontrole vidíš výhru jackpotu nebo jiné výhry, tak se buď co nejdříve vydej na prodejní místo (viz bod níže) nebo si los pečlivě schovej na bezpečné místo. Samozřejmě – pokud není los, tak není výhra. A tak se zamysli a schovej los na místo, o kterém víš, že je pro takový „kousek papíru“ bezpečné. Snaž se los co možná nejméně pomačkat, poškrábat a jakkoli jinak zničit. Každý los totiž na sobě nese čárový kód, který se za žádnou cenu nesmí zničit, pokud by se tohle místo na lose poškodilo, tak by byl neplatný a tvá výhra by propadla.

Jakmile bude připraven vyrazit pro vyzvednutí výhry, tak si nezapomeň los přibalit s sebou a v případě, že jsi vyhrál jackpot a razíš do sídla společnosti, tak rozhodně přibal i doklady totožnosti. V případě online losů je tohle všechno jednodušší, tvá výhra se ti jednoduše připíše na tvé herní konto a ty nikam nemusíš, pokud si výhru nechceš vybrat jako fyzické peníze.

Kde si můžeš vyzvednout svou výhru?

Možností máš hned několik, avšak v první řadě záleží na tom, zda máš online nebo fyzické los.

V případě, že sis výhru setřel na online losu, tak se ti vyhraná částka automaticky připíše na tvůj hráčský účet, odkud si ji pak můžeš přeposlat na svůj bankovní účet nebo, preferuješ-li fyzické peníze, si můžeš nastavit výběr v nejbližší pobočce společnosti.

V případě, že sis výhru setřel na fyzickém losu, pak máš čas. Na výběr výhry máš nárok až do roku po konci prodeje dané emise stíracích losů. V momentě, kdy se rozhodneš vybrat si svou výhru, tak stačí přijít na jakékoli prodejní místo společnosti a tam si nechat svou výhru ověřit. V případě, že jde o vysokou výhru – zpravidla nad 250 tisíc korun, pak je nejlepší zavolat na kontaktní číslo společnosti a ověřit si následující postup.

Sdílet článek:

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!
chevron-right